Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igaz az, hogy aki még szűz és sohasem volt senkije már 20-on felül sem, azzal valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül külsőleg vagy érzelmileg.
2014. márc. 26. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nálam igaz. Testileg "rondább" vagyok, mint lelkileg, pedig az művészet.
2014. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vagyis... fordítva. Még beszélni sem tudok.
2014. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Szerintem velem valami nincs rendben. Én vagyok az ördög.
2014. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány? Mert nekem mind a két nemre van egy elméletem.
2014. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy ki hogy fogja fel.
2014. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen nagyon elhízott és zárkózott voltam. Eszembe sem jutott "csajozni", kisebb gondom is nagyobb volt. 20-on túl változtam meg mindkét irányban és ezutóbbit sokkal nehezebb leküzdeni. Ettől még nem feltétlenül van velem olyan gond, ami egy kapcsolatban probléma lehetne. Mert ha megnyílok valakinek, onnantól minden oké. De ha valaki EZÉRT (és nem más okok miatt) nem jönne velem össze, arról úgy gondolom, hogy jobb is nekem nélküle.


Megjegyzem most sem "csajoznék", most sem buliznék, csak és kizárólag komoly kapcsolat érdekelne.

A "szüzesség" meg mint olyan továbbra sem betegség és nem célom minél előbb megszabadulni tőle. Ha már eddig egyedül voltam és kibírtam, nem fogok akárkivel összeállni, csak azért, hogy ez változzon. Majd ha lesz valaki akit igazán szeretek...!


23/F

2014. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A szüzesség, nem befolyásoló tényező, viszont a szüzesség miatt kialakult gátlásosság az. Aki szűz de nyitott a világra és nem gátlásos, az elveszíti a szüzességét rövid időn belül, viszont aki gátlásos és szűz annak már jóval nehezebb dolga van akár 17-18 éves korában is, és ahogy idősebb lesz, a gátlásosság nő, és az esély csökken, sajnos örvény effektus érvényesül itt, de nevezhetjük ördögi körnek is. Ha valakit zavar a szüzesség, az próbáljon becsajozni minél hamarabb, mert elér egy pontra, ahol már nem fog tudni funkcionálni a társas kapcsolat kialakításában a hatalmas gátlásossága miatt, ilyenkor két lehetősége van. Elmegy prostihoz, de mivel itt nincs sikerélmény, ez csak halottnak a csók, a másik lehetőség, hogy felszedi őt egy csaj, de ebben a kapcsolatban a nő lesz a domináns, ami a férfi számára szintén 0 sikerélményt ad. Bár ez utóbbi eset a kisugárzás teljes hiánya miatt szinte lehetetlen 20-on felüli gátlásos szüzeknél. Ha a kedves kérdező egy hölgy, akkor ne vegye figyelembe amit most írtam, mert én fiúkra nézve írtam most. Mindenki szűrje le belőle ami számára fontos! :)
2014. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Moszuke ***** válasza:
83%

szerintem az antiszociális viselkedés a legnagyobb gátló tényező. a 4 fal között nem fogsz ismerkedni, a külső és belső tulajdonságok ide vagy oda.

persze nyilván van kivétel aki a neten ismerkedett meg..

2014. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
nem vágom mért kell ebből ekkora ügyet csinálni, csak egy szexről van szó
2014. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyunk egyformák.Ha valaki mindig másokhoz hasonlítja magát,az sohasem fogja normálisnak találni magát,mert mindenki eltér egy picit és ezt el kell fogadni.Én is szűz vagyok és soha nem mondaná meg rólam senki.Eddig egy lány volt,akivel bármilyen köteléket ki tudtam alakítani,de voltak köztünk leküzdhetetlen akadályok és így nem lett valódi kapcsolatunk.Van aki könnyebben talál párt,van aki nehezebben.Ha nagyon eltérsz az átlagtól és különc vagy,akkor nehezen megy.Nekem se volt soha könnyű dolgom,mert hiába barátkozom könnyen,lány ismerőseim nem igazán vannak.Állítólag jól nézek ki,nem vagyok hülye se,de amikor összejönne egy szexkapcsolat,akkor elgondolkozom,hogy valóban így akarom-e elveszteni és nem lenne-e jobb várnom,amíg találok egy lányt,aki szeret és viszont szeretem.Tudom,hogy ez kissé idealista felfogás,de én ilyen vagyok és nem szeretnék lejjebb adni,mert aki kompromisszumot köt,az sokszor megbánja a későbbiekben.

Szerintem nem kell annyira felfújni,hogy valaki szűz,vagy nem.Senkinek sincs a homlokára írva és akinek csak ezért nem kellenék,vagy emiatt kevesebb vagyok a szemében,azzal jobb is,hogy nem alakul ki semmi,mert minden emberi kapcsolat alapja az őszinteség,akár barátságról,akár párkapcsolatról van szó.

Mellesleg nekem nem volt könnyű életem,de mindent kibírtam,még ha nyomot is hagytak bennem.De inkább legyek olyan ember,aki sok rosszat megélt,de kibírta és valósan látja a világot,mint egy olyan személy,aki rózsaszín buborékon keresztül látja a világot.

23/F

2014. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!