Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igaz az, hogy aki még szűz és sohasem volt senkije már 20-on felül sem, azzal valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül külsőleg vagy érzelmileg.
2014. márc. 26. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Aki 20 felett még szűz azzal gond van. Én 20 éves koromig voltam és velem is gond volt, mégpedig önértékelési gond. Persze ez olyan amin lehet változtatni változtattam is de sajnos vannak kevésbé szerencsések akik 30-40 éves korukig is képtelenek magukon túllépni és változtatni a felfogásukon és ez a saját életükre nyomja a bélyeget.

24/F

2014. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem vagyok antiszociális. Haverok, barátok is vannak lányok bőven. Rohadt jókat szoktunk beszélgetni, hülyülni, mozi, kirándulás, szóval úgy minden... szex mégsem volt. Most ez vagy azért van mert itt mindenki gátlásos vagy én nemtudom :D De rövid időn belül szakítani fogok a "szokással" és szerintem rátérek a témára mert már 24 vagyok és durva amit tapasztalok :) Asszem a lányoknak is kell a bré, mert sokszor utaltak már rá csak nem mindig egyértelmű és nem akarok mellélőni :D De aztán már úgy vagyok vele, hogy leszarom, max. nevetünk rajt egyet. De szerintem ebből jobb dolog fog kisülni egy nevetésnél^^
2014. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát jah, aki 20 felett szűz ott valszeg vannak gondok.

A mai világban annyi emberrel találkozik az ember, hogy nem igaz, h nincs egy olyan, aki ne tetszene neki.

Régen meg ha nem akadt a faluban akkor max még átment a szomszéd faluba, de nem volt net meg 100 km-re utazok mert kocsi meg vonat..

2014. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen vesztettem el. A tizenéves koromat meghatározó kudarcok miatt a nőkkel szemben teljesen önbizalomhiányos voltam, nem mertem lépni náluk, nem tudtam, egyáltalán hogyan kell kezdeményezni. El tudtam lenni lányokkal, de szexualitásra átváltani, az már nem ment. Aztán találkoztam a barátnőmmel, aki maga kezdeményezte a szexet. Azóta se hiszi el, hogy ő volt nekem az első.

Mondjuk mindezt úgy mondom, hogy tudom, velem sok minden nincs rendben. De az a helyzet, hogy mindenkinek vannak defektjei. Ettől még simán elvesztheted a szüzességed később.

2014. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 PearlDiver ***** válasza:

24 éves koromig szűz voltam és nem hiszem hogy bármi baj lenne ezzel - egyszerűen egyik barátnőmmel sem jutottunk el odáig, hogy ennyire közel kerüljünk és testileg összekapcsoljuk magunkat. Az, hogy nem volt senkije 20 éves koráig, az annyiből nehézség, amit már többen is leírtak, könnyedén egyre gátlásosabb lesz az illető, mélyül a szakadék a tapasztaltabb kortársak és őközötte.

De én nem úgy fogalmaznék, hogy nincs rendben vele valami, inkább úgy hogy itt volna az ideje új dolgokat kipróbálni, változtatni az életfelfogáson. Újra kéne gondolni az eddigi vezérelveket, és nem feltétlen feladni őket, de egy kis kalibráció nem ártana :)

2014. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én pl. kavartam bulikban csajokkal, vitt is már fel magához csaj, csak a szex része maradt még ki nálam a dolognak így 26 évesen. Akkor félig normális vagyok? :D
2014. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én bizonyára örökre szűz maradok. Az egy dolog, hogy alapból nem érdekel annyira a szex, de még csak normális viszonyt sem tudtam soha kialakítani senkivel, legyen az bármilyen korú és nemű ember.


23F

2014. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13. "A mai világban annyi emberrel találkozik az ember, hogy nem igaz, h nincs egy olyan, aki ne tetszene neki.

Régen meg ha nem akadt a faluban akkor max még átment a szomszéd faluba, de nem volt net meg 100 km-re utazok mert kocsi meg vonat.."


Hát én meg pont fordítva látom! Hogy pont sok emberrel találkoznak, így tudnak válogatni, természetes kiválasztódás, így a - már elnézést - selejteknek nem marad semmi. Mert régen, amíg nem volt net, csak abból a pár emberből választhattál a faluból vagy szomszéd faluból, és el is kelt mindenki. Most meg ha van egy pasi/nő, aki esteleg tetszene is akár, de felmész a netre, és látsz 100-at, aki jobb, azok közül fogsz válogatni.

2014. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Noydra ***** válasza:

Nem, nem feltétlenül van vele gond.

Az is simán előfordulhat, hogy nincs szerencséje...

2014. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálam nincs minden rendben, nekem szociális fóbiám van. De amint leküzdöm szép lassan lesz önbizalmam meg minden és ez már nincs messze. Nem hiszem, hogy ez probléma lesz a későbbiekben.


21f

2014. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!