Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz döntés telefonon elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz döntés telefonon elhívni egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Alig beszéltünk még.

Jobban szerettem volna ha előtte beszélünk, de nem megy.

Vagy telefonon hívom el, most azonnal, vagy várok..és ha találkozok vele akkor..

Mindkettő fura, de valahogy elkell.



2014. márc. 28. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 24 ő 21.
2014. márc. 28. 15:17
 2/4 anonim válasza:
szerintem elösször találkozz vele, csak azután :)(sok sikert)
2014. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a gond ezzel, hogy heti egyszer tudunk találkozni, és ahhoz, hogy kettesben legyünk úgy néz ki mindenképpen el kell hívnom, mert sosincs magában, mindenképpen rá kell kérdeznem, nem lehet csak úgy elbeszélgetni.
2014. márc. 28. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen kimondani,hogy randi. Hívd fel beszélges vele egy kicsit és hozd fel,hogy xy helyen voltál enni és tök jó hely volt nem-e menne el veled? Vagy nyílt egy új étterem és nem lenne kedve elmenni veled? Vagy van egy film amit nagyon megszeretnél nézni de senki nem ér rá kérdezd meg,hogy elmenne veled.
2014. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!