Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozzak zavarba egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzak zavarba egy lányt?

Figyelt kérdés
Ne olyanra gondoljatok hogy ki akarom cikizni...Hane imádok egy lányt egyszerűen nem tudok nem rá gonfolni....már tudja hogy szerelmes vagyok belé, de el szeretném neki mondani az egészet élőbe...És nemtudom, az jár folyton az eszembe hogy zavarba kéne hozni, vagy legalább meghatni, de nem tudom hogyan...Miket mondjak neki, hogy mondjam el.? (14 éves fekete hajú, zöld szemű lány...imádom:))
2014. márc. 28. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
bokolj neki jó sokat
2014. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár nem 14 évessel volt dolgom hanem 19 évessel, de olyanokat mondtam neki hogy akár most felizgatnám meg kényeztetném, a brokimat megmutattam neki farmeron keresztül ahogy már félig merev volt, ezektől már takarta az arcát :D

21F

2014. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne a suliba vallj szerelmet. Hivd el sétálni és akkor mond el neki,hogy szerelmes vagy belé.Hidd el ha ő is hasonlóan érez akkor elég hatásos lesz még ha csak ennyit mondasz is. :)
2014. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a suliba akarok ki akarom hívni parkban és ott..
2014. márc. 28. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Na látod akkor csak ügyesen. Mond el mit érzel és ne lesz gond. :)
2014. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!