Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy fiúval, és ez lesz úgymond az első normális randim. Eddig csak neten beszéltünk, de jól kijövünk egymással. Öleléssel vagy 2 puszival köszönjek? És ha kínos szünet van, akkor milyen témát hozzak fel, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mellesleg még nem csókolóztam, ès ha randi közben mégis úgy alakulna részemről, hogy ebből nem lesz semmi, és még is le akarna smárolni, akkor hogy utasítsam vissza, hogy ne bántsam meg nagyon?
2013. nov. 23. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 puszival, ha le akar smárolni simán fordítsd el a fejed.
2013. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
csinálj szilvás buktát, mert azt szeretem
2013. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-hez kiegészítés: és mondd el, hogy ezt még korainak tartod az első találkozásnál.


Ti tudjátok, de szerintem az ölelés is fura első találkozásnál, a két puszi okés, de szerintem azt se muszáj.


Kérdezd meg, hogy kínosnak érzi-e a szünetet. :D Engem például nem zavar, ha nem beszélünk órákon keresztül folyamatosan .

2013. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát de az elég ciki, ha megkérdezem tőle szerintem. Amúgy köszönöm mindkettőtöknek! :)
2013. nov. 23. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kell megkérdezni, két puszi teljesen oké. és persze ilyenkor szokás bemutatkozni, mégiscsak az első találkozás.

ha nincs téma, válassz valamit azok közül amiket korábban beszéltetek, és azt hozd el.

ha nem akarsz smárolni, ne add meg neki az esélyt. pl. ne állj vele szemben, közel, egymás szemébe nézve, stb.

hanem nézd h jön e már a busz vagy akármi.

2013. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2013. nov. 24. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
2 puszi és semmi több! Aki az első randin máris smárolni akar, a következőn már ágyba akar vinni! Kicsit gondolkozz már el ezen... Szerintem egy normális kapcsolatot szeretnél, nem pedig egy "fenevad" áldozatává válni. :) Ha pedig ilyen bizonytalan vagy, inkább randizz velem! ;)
2014. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, bár a randit 2x is lemondta. Nem is beszélünk már szerencsére :D
2014. jan. 3. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok már csak a neten tudnak kommunikálni.A személyes találkozásnál meg betojnak.Hogy vinne már ágyba mikor még csak max. a billentyüzettel meg az egérrel érintkezett szexuálisan?:)
2014. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!