Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolózni? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? 15L

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú, és én is neki. Eddig még csak 1-szer beszéltünk, és egyszer találkoztunk.Ha úgy adódik, hogy elhív valahova, lehet ,hogy lesz csókolózás is.De nem tudom, hogy kell, mert még soha nem volt kapcsolatom :/

Normális kérdéseket kérek :D köszi



2014. márc. 31. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdéseket?
2014. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
normális kérdéseket kérsz? :D és mit akarsz tudni? :)
2014. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már kérdést említettél: lehetséges, hogy lesz ott szex is? :D

A válasz: gyakorlat teszi a mestert. Ezt elmagyarázni nem érdemes, mert úgyis spontán rá fogsz érezni. Azért ne tátogj majd úgy, mint a halak. Szépen lazán cuppanj rá a szájára és a nyelveitekkel is kényeztethetitek egymást.

2014. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam xd *válaszokat :D
2014. márc. 31. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
ez úgysem lehet leírni. Sajnos ki kell várnod. Turi rá fogsz érezni hogyan kell
2014. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké és vmi technikákat kaphatok? xd ti h szoktátok? :D
2014. márc. 31. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:

jaja...ráérzel.

az első lehet kicsit béna lesz.

de hát ez nem baj.


de mindenki írja, hogy nem kell hozzá semmi mert majd ráérzel meg blablablabla...de 1 valami kell hozzá mindkét fél részéről.


a csukott szem.

ha becsukjátok a szemeteket közben akkor tuti, hogy jó lesz.

nyitott szemmel nem jó. :D:D:D

2014. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megtanítsalak ?
2014. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A legjobb ha úgy csinálod mintha világ életedben csókolóztál volna akár az első akár nem. mégvalami! csak olyan fiúval csókolózz akiről tudod hogy ha kicsit bénára sikerül nem leszid hogy debéna vagy( remelem nincs sok ilyen) hanem elmosolyodik és aztmondja jó volt:D
2014. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!