Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a férfiak, hogy csak nekik nehéz normális párt találni és a nőknek nem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Azért valljuk be, nekünk nőknek azért jóval könnyebb párt találni.
2014. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Miből gondolod, hogy a férfiak ezt hiszik?

A férfiak azt hiszik (és ebben igazuk is van), hogy nehezebb szexpartnert találniuk mint a nőknek.

2014. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha mindegy hogy ki, akkor persze, de egyébként szerintem nem. Bár lehet, hogy csak én nem vagyok hozzá elég jó.
2014. febr. 5. 13:45
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Mert ez így van.

Egy átlagos pasi tizensok elutasítás után találhat vakakit,egy nőnek csak selejteznie kell.

2014. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 moonlightsentinel ***** válasza:
52%

"Azért valljuk be, nekünk nőknek azért jóval könnyebb párt találni."


Párt találni tényleg könnyebb. Normális, megbízható, hosszútávra szóló párt... na az már egy másik kérdés :D


"Egy átlagos pasi tizensok elutasítás után találhat vakakit,egy nőnek csak selejteznie kell."


Ha így lenne, nem foglalkoznának a nők annyit a külsejükkel. Hidd el, nekik sem csak selejtezniük kell.


F

2014. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1# vagyok, köszönöm, hogy leszavaztak. :D


Amúgy 5#, a kérdező nem mondta, hogy mennyire komoly kapcsolatra gondolt. :D

2014. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem azt, hogy a nőknek egyszerűbb. Pedig hímnemű egyed volnék.


Párt találni mindenkinek egyaránt nehéz, jó külsejű szexpartnert jó külsejűeknek könnyű becserkészni (nemtől függetlenül), akármilyen szexpartnert azonban elsősorban nőknek könnyű lelni.


Tehát a nem kimondottan nyálcsordító megjelenésű, mondhatni "középmezőny" kategóriában mutatható ki egyértelműen a nők előnye szexuális szükségletkielégítés sikerességének valószínűsége terén.


Akiknek pedig belső értékeik kimagaslóan túlszárnyalják küllemüket, ott szintén nem számít a nem - többnyire egymás közt lehetnek sikeresek - belső értékeik kölcsönös megfelelésének függvényében, noha nem ez szokott a céljuk lenni - nem érthetetlen okokból.

2014. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha már a nőknek eleve könnyebb szexhez jutni és olyan akármilyen kapcsolathoz is, akkor csak nagyobb az esélyük hogy normálisat fognak ki, nyilván én is megtehetem hogy ész nélkül megyek oda nőkhöz, viszont nem ugyanaz a kezdeményező és "fogadó" félnek lenni
2014. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz normális alatt? Elvárások?
2014. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szemed és meglátod.Ez nem hit kérdése,hanem a valóság.Nézz már meg és kérdezz meg teljesen véletlenszerűen embereket úgy,hogy nem nézed a külsejüket sem,hogy mennyi kapcsolatuk volt összesen.

Én tudom az arányokat,és látom mert én megkérdeztem már sok embert.

Az én korombelieknél a lányoknál 3-4 kapcsolatuk már volt átlagosan,míg a srácoknál jó ha egy is volt nekik átlagosan.

De ez bizony a külső függvénye,hogy mennyire nézel ki jól.Adottság,amin maximum picit tudsz javítani és ennyi.

22/F

2014. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!