Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tartozom elszámolással ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartozom elszámolással ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy srác, akivel 2-3 hónapja beszélgetek facebookon. Majdhogynem minden nap ír. Van, hogy csak pár mondatot váltunk, de olyan is van, h órákon át csetelünk. Ezalatt az idő alatt találkoztunk háromszor. Pedig lett volna lehetőségünk többször is, de valahogy nem akartak összejönni a dolgok. Úgy tűnik, nem akartuk eléggé. Egyébként úgy viselkedünk egymással, mint a barátok, de azért néha becsúszik egy-egy bók, egyértelmű, hogy bejövünk egymásnak. Én már eléggé szenvedek egy ideje miatta, mert nem tudom hova tenni a viselkedését, nem tudom, akar-e engem...talán ő sem tudja. Pár nappal ezelőtt elhívott randizni egy másik srác, és vele alakulnak a dolgok, végre úgy érzem sínen vagyok, és egyre többet érzek iránta. De ez a régi srác meg pont most kezdett el jobban érdeklődni, találkozni akar, többet bókol, stb. Erre vártam egész eddig, de most már az új srácot akarom. Hogy tudassam a régivel, hogy már nem aktuális a dolog? Vagy nem tartozom neki elszámolással? Egyszerűen csak ne keressem? Egyébként én szívesen beszélgetek,találkozom vele ezekután is, mert jól elvagyunk, de nem akarom h azt gondolja, lesz köztünk valami, pedig valószínűleg nem...

20/L


2014. ápr. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked alaklóban van valakivel, ne húzd az agyát szegénynek.
2014. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, tudasd vele, hogy eltökölte az időt. Mondjuk ajánld fel neki, hogy haverkodhattok, hátha a mostani nem jön össze, úgy ahogy reméled.
2014. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy tisztességes hogy elmondod, hogy mással találkozgatsz. Bár ennek a kimenetele meg az lesz, hogy többet nem fog veled beszélni. (1 hónap alatt leépül a kapcsolatotok)
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!