Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért csinálta ezt? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálta ezt? 14L

Figyelt kérdés

megbeszéltük egy fiúval, hogy találkozunk a központban,de irt fészen, hogy közbejött valami. én mégis ott voltam és megnéztem találkozik-e valakivel, de nem! mikor észrevett hogy ottvagyok, oda se mert jönni, aztán majd 10 perc mulva jött csak oda,és annyit mondott: Szia! és el is ment ...

( én tetszem neki, és ő is nekem )



2014. ápr. 2. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez jó :D
2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, ilyet nem tesz. Nem vagy annyira fontos neki, hogy meg akarjon felelni. Ne magyarázd bele a történetbe, hogy "tetszel neki" . A frászt.

Normális esetben, ha egy srácnak tetszik egy lány, ő maga is izgul, tűkön ül, és nem akarja elcseszni a dolgot. Az más kérdés, hogy mennyire mutatja ki, hogy izgul, de elcseszni végképp nem akarná.

2014. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
normális válaszokat ha lehet! elvégre ezért irtam ki
2014. ápr. 2. 16:47
 4/13 A kérdező kommentje:
barátnőmnek mondta h tetszem neki! szóval ez biztos ... nekem az a tippem, h annyira parázott, h inkább lemondta vagy valami.
2014. ápr. 2. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon zavarba van, vagy nemtom. Ha nem tetszenél neki, ponthogy egyáltalán nem kavarna, mert nem érdekelnéd.
2014. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na ez az! akkor nem hívott volna el. csak nem értem mért mondta le!
2014. ápr. 2. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudod mit, tetszel neki.

(am' a tettek többet mondanak, mint a szavak)

2014. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kiderült mért :"C

másik csajjal találkozott, aztán mielőtt még a csaj odaért volna, barátnőmnek megfogta a seggét, és meg akarta csókolni :c mostmár látom. én csak tetszek neki, de nem akar tőlem semmit.! ha érdekelnek majd még a fejlemények akkor leirom

2014. ápr. 3. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból érdekel a történet.

Amúgy meg, nálad akkor a tetsziknek két jelentése van úgy látom.

Vagy úgy tetszik, hogy megakar egyszerűen dugni, a másik, hogy a párod akar lenni. Fentebb én a "párod akar lenni"- tetszikről írtam. Ha te csak a "meg akar dugni"-tetszik alapján morfondírozol, akkor felesleges, ilyen alapon mindenki ilyen... az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

2014. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7.-es gyereknek nem hiszem h a dugáson jár az esze ;)
2014. ápr. 3. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!