Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt régen egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt régen egy srác, aki tetszett, de akárhányszor találkoztunk soha nem nézett rám, pedig egyáltalán nem vagyok csunya, és senki nem tart csunyának. Miért csinálta ezt? Van esély arra, hogy azért, mert bejöttem neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

hát én ugyan lány vagyok de ha tetszik valaki akkor gyakran nem merek ránézni:$

max ha nem látja:D

2010. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
pont azért nem néz rád mert utál
2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első: igen az ellenkezője is lehet:S
2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemcsak rám nem nézett, egyik ismerösére sem!
2010. szept. 30. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
üldözési máníája van
2010. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
lehet, hogy csak szemtengelyferülése van, ezért látjátok úgy, hogy nem néz rátok... vagy kancsal...
2010. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy vak.
2010. okt. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CE-Pirate válasza:
Vagy azért mert tetszel neki, vagy mert épp az ellenkezője. Én például a mai napig nem nézek senki szemébe:) (5mp.ig bírok nézni más szemébe) Már hozzászoktam,és engem zavar ha másra kell néznem.
2012. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!