Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok pls help. :S van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pls help. :S van egy lány aki egyre jobban tetszik szoktunk járni futni,7végenként szoktunk találkozni társaságban.15/F (? )

Figyelt kérdés
Múlt héten 0:30 körül "kiszöktünk" a városba minden jól ment de a végén nem pusziltam/csókoltam meg (pedig szerintem arra várt) :S de nem szeretném elsietni...Most hétvégén is megyünk társaságban , gondolkoztam de nem jutottam semmire abban ,hogy hova hívjam. Sportolok ,nem iszom le magam hétvégenként ,nem nyomulok. Mit csináljak? :/ egyre többet gondolok rá. Már alig várom a 7végét :D

2014. ápr. 2. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy sokat gondolsz rá. Ne hitegess, halogass. Őszintén mond meg neki amit érzel, mert lehet arra vár, hogy te lépj, és ha te nem lépsz, lép majd más és vele fog összejönni helyetted.
2014. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az a gond ,hogy már elterveztük az egész nyarunkat 5-en és ha elutasít akkor a Május 1. is bukik meg az egész eltervezett nyár :S
2014. ápr. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!