Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom, hogy még nem érzi hogy szerelmes? Nem meri bevallani? Mik a jelei a szerelemnek egy férfi részéről? Rövid ideje járunk

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, tudjuk, 2 hónapja jártok, nem vallja be hogy szerelmes, adtál neki türelmi időt, hogy gondolkozzon.

De mindenféle idióta szövegeket lenyom, hogy mennyire fontos vagy neki.

Most tényleg ilyen marha vagy, vagy ennyire unatkozol?

Mert ha fake, akkor gratulálok, sikerült bespamolni a gyakorikérdéseket...

2011. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nemtudom miről beszélsz, kb ez az első ilyen kérdésem.

másoknak nem lehet ilyen problémája csak 1-2 kérdezőnek?

nem éppen 2hónapja járunk, hanem csak 3hete....de köszi

2011. máj. 15. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt mindennap többször is meg kell kérdezni? Azért mondja hogy nem szerelmes, mert nem szerelmes. Ennyi.
2011. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az igen, akkor elnézést. Gondolom minden kölyök ilyen tutyimutyi újabban, és mindenkinek ilyen problémái vannak.
2011. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3hét után te azt várod,hogy szerelmes legyen?:D

Nem is ismer még ..

2011. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is a tegnapi (s azelőtti) kédés jutott eszembe, azért mondja a barátod, hogy nem szerelmes 2 hónap után, mert nem szerelmes s kész. Jól érzi magát veled, de nem szerelmes. Nem értem miért nem lehet elfogadni, elhinni, ha valaki elmondja, hogy nem szerelmes, nem kell mindent kiforgatni. Ha engem kérdezel, ha most nem szerelmes akkor nem is lesz.

Többet ne tedd fel légyszíves ezt a kérdést, ezeregyig ugyanaz lesz mindenkinek a véleménye. Ha neked jó így, hogy nem szerelmes de jól érzitek magatokat akkor maradj vele, ha nem jó neked ígyy akkor keress mást, aki szerelmes. Attól, hogy itt minden nap felteszed ezt a kérdést nem fog belédszeretni, s te sem jutsz előbbre. 27N

2011. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha nem a tegnapi vagy, akkor én is elnézést kérek


3 hét még nagyon kevés, várj még, legalább kicsit ismerjen meg

2011. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 hét az semmi, főleg ha nem is ismertétek egymást előtte. 3 hét után szerintem furcsa is lenne, ha valaki szerelmes lenne. Az inkább rajongás, (szexuális) vonzalom, ilyesmi.


Türelem! Ne filózz ilyeneken, mert csak még jobban rágörcsölsz.


És amúgy te szerelmes vagy a barátodba?

2011. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi 3hónap után mondtuk ki,hogy szeretlek és akkor éreztük csak,hogy ebből a kapcsolatból lesz valami.

Mindenki más,adj neki időt,még nem is ismer igazán,hogy lehetne szerelmes?

2011. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi lassan öt hónapja járunk, én nagyon szeretem, ő is szeret engem, de azt mondja, hogy mégsem szerelmes. Azt mondja, hogy a volt barátnői mindig csak átverték és ezért "fél" teljesen átadni magát nekem. Nagyon félek, hogy soha nem fog igazán szeretni, úgy ahogy kéne. Ő azt mondja, hogy boldog, attól, hogy nem szerelmes és nagyon szeret és nem akar soha elveszíteni.


De honnan számít egy érzelem szerelemnek? Honnan tudjuk, hogy nem csak nagyon szeretünk, hanem szerelmesek is vagyunk?

2011. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!