Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemeztünk már párszor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemeztünk már párszor, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom, a következő lépés hogy megszólítom, de hogyan, és milyen környezetben? Nincs ötletem.


15F


2009. dec. 19. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá és hívd félre hogy beszélni szeretnél vele,vagy vedd fel msn-re esetleg írj neki myvipen:)

Sok sikert:)

2009. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából pont az msnt szeretném elkerülni. Köszi a választ! Oda fogok menni hozzá, amint lesz rá adandó alkalom - esetemben az, hogy "mindig a barátnőivel van" annyira nem áll fennt, egy másik lánnyal szoktam látni, szóval még ez sem olyan nagy probléma.
2009. dec. 19. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Odamész...és megismerkedtek:)

ennyi..no para:)

2009. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogyan állíthatnék oda hozzá. Mivel kezdjem? Tudom erre nincsenek formulák, és én sem ilyesmire gondoltam, de egyszerűen nem tudom elképzeli hogy mégis mit mondjak.
2009. dec. 19. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:)


örülök,hogy te nem ilyen neten megírom neki hogy tetszik fiú vagy :D:)


Menj oda hozzá és pl mondd a következőket:


"Szia!Ne haragudj tudnánk beszélni?Szóóóval,sokat szemeztünk és háát az az igazság hogy nekem tetszel!Mit szólnál ha suli után elmennénk valahova,hogy kicsit jobban megismerjelek?Persze az sem baj,ha nemet mondasz,de nagyon örülnék neki ha mégis beleegyeznél:)"

Mosolyok hozzá,meg egyéb ilyesmik,tuti sikeeeeer:DD

Én nagyon örülnék ha hozzám így jönne oda valakiiii:)

Eddig mindig csak ugy jöttek h:

Szia elkérhetem a tel.számod? -.-"


Nagyon sok sikeeeert:)

2009. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Összeszedem a bátorságom, és beszélek majd vele, ha látom. Most mennem kell, remélem ma még találkozom vele, mert ha nem, szünetben két hétig semmi.
2009. dec. 19. 09:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem láttam ma, úgyhogy legközelebb csak januárban fogom. Lehet hogy mégis az msnhez kell folyamodnom. Bár ezt nem szeretném, joggal hihetné hogy beszari vagyok, hogy léőben nem megy, pedig nem ez lenne az oka
2009. dec. 19. 12:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, jobb, ha személyesen beszélsz vele, de azért az msn sem olyan rossz végső megoldásnak. Ha bejössz neki, ennek is örül szerintem. És ha minden klappol, megbeszélhettek egy talit. Sok sikert!
2009. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze nekem sincs semmi bajom az msn-nel, csak azt nem szeretem amikor valaki csak ott képes kommunikálni, és nem szeretném hogy engem ilyen valakinek képzeljen.


Felvettem egyébként - miután belegondoltam, hogy két hétig nem is fogom látni - bár még fogalmam sincs hogy fogom kezdeni, mégis ki vagyok, mit akarok.

2009. dec. 19. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:

nem nehéééz...

Szia én vagyok az a fiú akivel szemezni szoktál:D


csak pasisan,keményen:DD

2009. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!