Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 7.es vagyok, ő 8.os, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 7.es vagyok, ő 8.os, és párszor már szemeztünk, és szeretnék vele közelebbről is megismerkedni. Hogyan közelítsek hozzá?

Figyelt kérdés

Itt a probléma:

Egy 7.es lány nem sétáálhat be csak úgy a 8. os fiúk közé (Vannak vagy 15-en együtt). Persze, megtehetem, de ezt azért nem akarom... Tudom, keressek olyan alkalmat, amikor egyedül van. Hiba: Soha nincs egyedül!!!! Haverjaival jön ki óráról, velük van szünetben, velük megy be a következő órára. Reggel gőzöm sincs, hogy mikor jön, de szerintem nincs rendszer, és az utcán se megyek úgy oda hozzá tök idegenkét (Na jó, nem tök idegen, de nem ismerem) hogy Hogy vagy? Ugyanez van akkor is amikor elmegy. És nem arrafele lakik, ahol én. Segítsetek!!! Egyszerűen zsákutca, nem tudok vele megismerkedni, csak hátha nektek valami eszetekbe jut! (Amúgy mindketten rockerek vagyunk, de engem nem engednek el egyedül koncertre, őt sem tudom, hogy ott van-e, szülővel odamenni meghát...A zene kapcsán nem nagyon tudok megismerkedni vele, mondom, mindig 15-en veszik körbe...Engem is legalább 5-6-an folyamatosan...)


2008. szept. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jár valamilyen foglalkozásra vagy sportra a suliban? Esetleg egyszer te is elmehetnél oda ahová ő... Utcán meg ha valamikor egyedül van, nyugodtan le tudod szólítani: Szia! Te ugye 8/a-b-c-d-s vagy? Mi a véleményed a...?
2008. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy jár-e valamire, mert nem beszéltem még vele :S És nincs egyedül. Még egyszer sem láttam egyedül :S :( :(

De ez az a-s b-s beszélgetés jó, ha egyszer egyedül van, megkérdezem! Kösz a tippet, remélem tudo használni! De azért várok még tippeket, írjatok még! :)

2008. szept. 10. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pl. megy a büfébe utána mész, beállsz mellé a sorba, aztán ott megpróbálsz szóba elegyedni vele.

Vagy oda mész hozzá a szünetben és leszólítod, ne érdekeljenek a pajtási. Vagy hívd fel magadra figyelmét (de nem idióta ruhákkal) és akkor lehet hogy ő lép előbb.

Hajrá!

2008. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a büfés dolog is jó (Azt még nem figyeltem meg, hogy a haverjaival megy-e a büfébe:P)


És mivel hívjam fel magamra a figyelmet? Na, most már 2 kérdésre is válaszolhattok.

2008. szept. 10. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

a büfében pl. megkérdezhetnéd hogy szerinted mi a legfinomabb?? vagy hogy te szereted a ....-ot

aztán ha ez megvan onnan már bármilyen téma jöhet :D

hajrááá

ügyess légy :P =)

2009. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!