Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sos? Szerintetek mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos? Szerintetek mi lehet az oka? Lassan egy hónapja járunk és még mindig képtelen vagyok rendesen nyelvesen csókólózni vele mert nem nyitom ki a szám?

Figyelt kérdés
Szeretem a fiút. Nagyon is és szeretném boldoggá tenni mégsem tudom ?
2014. ápr. 5. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Majd belejössz. Idő kérdése és már profi leszel benne!
2014. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Csak olyan helyzetben csókozzatok, ahol teljesen el tudsz lazulni és nyugi van. Ő meg legyen türelmes veled :)
2014. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem ez a baj, hiába üldögélünk egy csendes helyen nem tudok ellazulni mert az emberek mégiscsak járkálnak körölöttünk.
2014. ápr. 5. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt mondd el neki: Zsolti, nagyon szeretlek, de én egy konzervatív lány vagyok, nagyon zavarba jövök a gondolattól, hogy idegenek bámulnak, miközben csókolózunk. Kérlek, ha az utcán vagyunk, akkor csak szájrapuszi legyen, ölelés és kézfogás, a többit otthon...
2014. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!