Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Biszex vagy leszbikus lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomma kérdése:

Biszex vagy leszbikus lány van aki hozzám jönne?

Figyelt kérdés
Én csak boldog szeretnék lenni, és nem szeretném a környezetem tudtára adni hogy a pasik vonzanak, biztos van olyan okos, értelmes és kedves, csinos jóravaló lány aki hasonlóképpen gondolkodik mint én. És együtt kéz a kézben boldogok lehetnénk! Hol találok ilyet kérlek szépen titeket hogy segítsetek! :(

2014. ápr. 6. 10:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
No, most akkor ki kit fog szeretni?
2014. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A lányokat szeretem, miért lennék boldog egy meleg fiúval? Nem értem a logikád O.o
2014. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy ez nem értelemes logika, de érzem hogy így boldog lehetnék :( és miért ne lenne boldog a másik fél is. Hisz csak egy boldog családot akarok és mindent meg is tudnék nyujtani hozzá, persze attol még lehetne más kapcsolatunk, mármint saját nemmel, csak egyszerüen én ezt nem osztanám meg a családommal és miért kéne megosztani, ha igy ök is boldogok lennének, én is.. és az a személy is aki vállalná velem ezt az utat
2014. ápr. 6. 11:54
 4/22 A kérdező kommentje:
Én egy 24 éves srác vagyok aki most csinálja a második diplomáját, ugy gondolom hogy elég értelmes és okos ember vagyok, jó családi háttérrel és csak boldog szeretnék lenni, úgy ahogy fent is leírtam, és csak abban reménykedem, hogy van hozzám hasonló olyan lány aki így gondolkodik :(
2014. ápr. 6. 11:58
 5/22 A kérdező kommentje:
ebből nem lehet kigyógyulni
2014. ápr. 6. 11:59
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez nem egy boldog családi kép. Ez egy LÁTSZAT kapcsolat. Semmi nem igaz, és ha te gyereket akarsz, nem hinném hogy ez jót tenne nekik.
2014. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben hol a boldogság? Boldog akkor lehetsz, ha találsz egy megfelelő srácot magadnak.
2014. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
attól még hogy mondjuk nincs szex a lelki kapcsolat működhet.. és akkor már nem csak egy látszatkapcsolat,én nem csak egy olyan embert keresek aki egy bábu vagy ilyenek, hanem akit tényleg tisztelnék és szeretnék, sztem azért mert esetleg nincs testi voznzódás, az nem zárja ki ezeket amiket leirtam
2014. ápr. 6. 12:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól még hiányozna a kapcsolat egy igen fontos fele...miért nem egy fiút keresel inkább?
2014. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ha találnék egy ilyen srácot nem lennék boldog hidd el.. nem tudnám elmondani se itthon se barátoknak senkinek.

Én a boldogságomat csak így tudom elképzelni. Miért ne működhetne ez, miért ne lehetne jó... én csak egy esélyt kérek, és reménykedem hogy lesz egy olyan aranyos lány aki ezt majd megadja

2014. ápr. 6. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!