Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, fiúk ti mikor viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk ti mikor viselkedtek így? Mit tennétek, ha egy tőletek külsőleg jobb nő érdeklődne irántatok?

Figyelt kérdés
Nem értem! 20 éves lány vagyok, adott egy srác aki külsőleg nem egy top pasi 25 éves,voltak is olyan megnyilvánulásai ,hogy zacskót kéne a fejére húznia,ha nem néz ki jól legalább divatos legyen ilyesmik. Persze én mondtam neki,hogy hülyeségeket beszél stb. Engem egyébként se érdekel annyira a külső,szóval megfogott benne,hogy amikor megismert nagyon udvarolt.Viccelődött is sokat ,aztán találkoztunk,megint találkoztunk,csók is volt. De ezek között a találkozók között mindig hetek teltek el. Alig ír rám,néha keres van,hogy napokig semmi. Elkérte a számom és fel se hívott egyszer sem. Legutóbb ráírtam, beszéltünk egy keveset és ennyi,utána vissza se írt,hiába van fent nem ír. Mire véljem ezt az egészet??
2014. ápr. 6. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy olyan srácnak, aki nincsen megelégedve magával, mint ahogy én sem tudom elfogadni hogy a hajam oldalt kicsit kikopaszodott, úgy neki is lehetnek problémái, és bizony ha egy jó nő kíséri az útját, azt nehéz felvállalni!

Mert külső szemlélők biztos gondolják hogy kitartott vagy, meg csak szánalomból vagy vele

21/F

2014. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ő szórakozik vagy nincs önbizalma.
2014. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egyszer egy olyan mondata amikor nem írt vagy 3 napig a telefonszám elkérés után,és én meg ráírtam viccelődve,hogy biztos azt gondolom róla,hogy egy idióta,a barátai is mind ezt mondják,hogy milyen hülye. Ezt igazából nem tudtam mire vélni,lehet arra gondolt,hogy mert nem kap a lehetőség után? Vagyis rám? Mondtam akkor neki ,hogy nem gondolok róla ilyeneket stb,és azután el is hívott találkozóra,de szokás szerint nem volt jó neki mégse..
2014. ápr. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!