Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hülyén néz ki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyén néz ki ha magasabb vagyok a fiúnál kb 3-4 centivel?

Figyelt kérdés
Randizgatom egy sráccal, de még nem volt nálam kisebb fiúm és kicsit fura hogy ha megölelem be kell kicsit hajlítanom a térdem. Olyan nagy darabnak érzem magam mellette. és nem úgy csókol meg vagy ölel meg mint pl a normális párok vagy a filmekben hogy átkarolom a nyakát, lábujjhegyre állok és átkarolja a derekam...értitek...meg azt veszem észre ha vele vagyok hogy nem merem kihúzni magam

2014. ápr. 7. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pár centi nem vészes, csak ne hordj magassarkut, de ha szereted akkor ennek nem kéne számítani ;)
2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

dehogy! én szeretem a magas csajszikat!

max majd lejjebb csúszol kicsit ...

2014. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hülyén néz ki. Én is így éreztem, ahogy te, aztán nem is volt hosszú a kapcsolat.
2014. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor ez nem álhat az utatokba.
2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én speciel nem jöttem volna össze alacsonyabb pasival, mert engem zavarna....viszont ha nem így lenne, csak azért mert mások szerint hülyén néz ki, nem szakítanék....


Viszont én sem ok nélkül vágytam magas pasira. Azért, mert én is az vagyok. 175 centi... szóval nekem pl pont jó, hogy a férjem meg 190 magas. Ennél több nem is kell.


Csak akkor ne jöjj vele össze ha kifejezetten téged zavar. Bár ahogy nézem zavar, különben nem görnyednél mellette hanem kihúznád magad.

2014. ápr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nyami alacsony pasik :3

szerintem nem néz ki hülyén egyáltalán, de ha téged ennyire zavar hagyjad szegény fiút..

2014. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugy latom hogy teged zavar ugyhogy ne gyere vele ossze mert nem lesz tartos a kapcsolat es rosszul fogod erezni magadr miatta :)
2014. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem néz ki hülyén, ha magasabb vagy a srácnál.
2014. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!