Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek, egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés

16 éves nem igazán ismerjük egymást csak max látásbol..nekem nagyon tetszik és aranyos is és nagyon okos úgy tudom. El szeretném hívni randira, de csak facebookon tudok vele beszélni és szeretnék rögtön a lényegre törni. Mit írjak neki szerintetek? Gondolkoztam már én is sokat de kíváncsi lennék más véleményére is.

17/f



2014. ápr. 8. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is kezdj el vele dumálni.

Majd kiderül hogy egyáltalán szóba áll e veled.


Jól mennek a dolgok esetleg szóba lehet hozni egy programot stb..

2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eloszor csak kerdezd h h megy a suli akarmi h hosszut valaszol akk az azt jelenti h nem zar ki teged. aztan meselhetsz neki errol arrol aztan megkerdezhetned h szeret e enni (nem hulye kerdes komolyan) es akk mondhatod h teis es ismersz egy jo helyet h van kedve elmehetnetek egyutt es kesz.
2014. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne támadd le egyből,szerintem az nem tetszene neki ha értelmes,én legalábbis magamból indulok ki.közeledj lassan,beszélgessetek,barátkozz vele és mikor már jó a baráti kapcsolatotok akkor terítsd ki a lapjaid vagy hívd el valahova!Ez gondolom neki is jobban fog tetszeni,mintha egyből letámadod hogy szereted.Lehet nem tudna rá egyből mit reagálni és félelemből nem menne el.nem is ismer annyira!
2014. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudd meg mi érdekli aszerint tervezz vele közös programot. Koncert, kávézás, ami érdekli. AZtán jöhet a következő lépés.
2015. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!