Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy lánynál facebook-on?

Figyelt kérdés
Szóval, neketek mik a tapasztalaitok, mi az amire egy teljesen ismeretlen lány is visszaír, és beszélgetés alakul ki belőle? Esetleg a saját példátokat is leírhatnátok. Kort is! 18/F
2012. jan. 4. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Én így szoktam:

"Szia! Akarsz baszni?"


Mindig visszaírnak ;)

2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nektek*
2012. jan. 4. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Saját példám: [link]
2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

holex_20_Debrecen:

Jah bocs nem írtam hogy csak értelmes válaszokat szeretnék...

2012. jan. 4. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Hiába írnád akkor se kapnál. Egyébként a 3dik válaszoló nagyon is jól rávilágított a lényegre.
2012. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 nielindi ***** válasza:
faszbukon? sehogy!!! miért nem lehet felállni a gép elől és mondjuk ismerkedni az utcán, suliban, akárhol??
2012. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hiába írod ki, hogy azt szeretnél, akkor se fogsz olyat kapni.

Írd neki, hogy boldog karácsonyt

2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egy teljesen ismeretlen lánnyal hogy lépnél kapcsolatba, ha semmit nem tudsz róla? :D (persze gép nélkül)


Sajnos még nem kaptam a kérdésemre választ... Valaki?

2012. jan. 4. 17:27
 9/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, sehogy.

A lányok utalják ha vadidegen emberek azért írkálnak nekik, mert jól néznek ki(ezt amúgy meg tudom érteni). Mert mint magad is mondtad semmit se tudsz róla ezért ez az egyetlen vonzó tulajdonsága a számodra. Ezt ő is tudja, igen.

2012. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lányok nehezen kezelhető, kiismerhető lények.


De ha írsz rájuk semmiképp se nyalj az elején.


Próbálj nyitott lenni, hogy hú szimpatikusnak tűnik, mondjuk valami közös hobbi, érdeklődés, zene vagy leírás alapján és gondoltad írsz neki, hogy jobban megismerhesd.


Amelyik normális az csak visszaír erre, ha meg nem ír, akkor egy buta pitsát fogtál ki és jobban is jársz, ha elkerülöd az ilyeneket.

2012. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!