Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12eves vagyok es van egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12eves vagyok es van egy srac akot szeretek es nemtudom hoyy erjem el h elhivjon setalni vagy valahova mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 21:48
1 2 3 4
 21/31 Yamaiko válasza:
Kratulálok, bráfó zsép vlot!
2014. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2014. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Inkább a tanulással foglalkozz édes szívem...
2014. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mit csinálj?? TANULJÁ!!!!! Azért h tudjá írni mert ahogy nézem nem sikerült 100hiba nélkül leírni a kérdést.
2014. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Nimród Csaba válasza:

Borzalmas mennyi primitív válaszadó van. Minek foglalkozik az ilyen a kérdéssel? És nehogy már ne lehessen 12 évesen randizni?

De akkor a válaszra térve:

Ha tudsz egy helyet ahova járni szokott, vagy amerre kirándulni jár, akkor mond neki, hogy téged is érdekelne, de még soha nem voltál ott/arrafelé. Ha ő is kedvel téged akkor erre biztosan felajánlja, hogy ő majd elkísér. És hopp már meg is van a felkérés! :) Sok sikert! Ügyesen! :)

2014. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Ha nem ismer annyira, a külsőddel próbáld felhívni magadra a figyelmet. Jó, nem azt mondom, hogy kenj magadra 5kg sminket, mert az azért szánalmas.. Hanem pl. hordd úgy a hajadat, ahogyan jól áll, ha vannak pattanásaid, használj rá krémet...stb. :)
2014. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
koszonom a hasznalhato valaszokat es eleg jol ismer
2014. ápr. 14. 16:25
 28/31 anonim válasza:
Lehet hogy a srác nem szereti az olyanokat, akik nem tudnak helyesen írni, én például rühellem, szóval kezdj hozzá tanulgatni meg ilyenek..
2014. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Utolsó: Én sem szeretem, de a kérdező leírta, hogy nincs a fiúnak facebookja, szóval valószínűleg a valóságban beszélgetnek, interneten nem, vagy nem sokat. :)


Először inkább hagyd, hogy jobban megismerjen. Ha te is bejössz neki, tuti érdeklődni fog. ;)

2014. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
egyepkent helyesirasi versenyen 3. lettem XD csak siettem amikor feltettem a kerdest
2014. ápr. 14. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!