Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy 42 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy 42 éves férfi félénk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, kb. 1 hónapja találkozgatunk. Mindig nagyon jól érzem magam vele és azt hiszem ez kölcsönös. Mindig nagyon kedves, bókol, de az 1 hónap alatt még csak meg se csókolt.

Ez nekem nagyon furcsa, mi lehet a gond? (Ne mondjátok, hogy meleg, elvált emberről van szó, ettől még lehetne meleg, de biztos forrásból tudom, hogy nem az.) Köszi a válaszokat.

34/n.


2014. ápr. 11. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsán érzem magam amiért a majd 15 évvel fiatalabb fejemmel oktatlak ki de: Ha ennyire zavar hogy nem történt még csók akkor miért nem csókolod meg te? Nem lehetne csak egyszer az életben elmenni a "márpedig a férfinak kell kezdeményezni" idióta berögzült gondolat mellett?
2014. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kell furcsán érezned magad, van ilyen. :)

Attól függetlenül idiótázni felesleges, sokszor meg akartam már ezt lépni, mert néha szinte kibírhatatlan, csak én _tényleg nagyon_ félénk vagyok. :) Szóval ez így gond. Meg elég fura ráerőltetnem magam valakire, ha utána pofára esek. Nem berögzültség miatt várok, hanem mert ebből azt szűröm le, hogy mégse tetszem neki.

2014. ápr. 11. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged idiótáztalak le, hanem a gondolatot. Egyébként meg valószínűleg a ő is ugyanúgy fél ahogy te. Valamelyikőtöknek félre kell tenni a bizonytalanságot és lépnetek kell.
2014. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha ő is félénk? Egyikőtök sem akar pofára esni, és ezért holtiglan vártok egy csókra? Kár ideológiát gyáerani, égy, tegyetek valamit, hogy jó legyen! :)
2014. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet félénk egy felnőtt, idős férfi is. Főleg ha fontos vagy neki. 36évesen itt, én is bátor vagyok, de az életben talán meg sem mernélek szólítani.

Hagyd a fenébe, majd én megcsókollak... :-)

2014. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. Ok, tudom, hogy nem engem idiótáztál le, köszi a választ. :)

4. Azért ez így eléggé tiniregény, nem? :D Kissé vicces - vagy szánalmas. Ki tudja. :)

5. Köszi, tényleg meggyőződésem volt (tiniregény2), hogy azért ilyen korban már határozottabbak az emberek.

2014. ápr. 12. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Határozottak, igen. Mindenben, ez alól csak a csajozás a kivétel. :-(
2014. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!