Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes ez a cikk, amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes ez a cikk, amiben leoltja az illető az anyagias nőt nem is akármilyen módon és tök korrekten?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ezt sok nő nem veszi észre, aztán vágyik a hercegre és 35 évesen már, mikor senkinek sem kell, akkor hápog, hogy szemetek a férfiak.


[link]


2014. ápr. 14. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

A cikk teljesen igaz, sajnos a nőkkel tényleg nagyon elszaladt a nyihaha az elmúlt 10-15 évben.

És, ahogy írtad, majd 40 éves kiégett klimaxos milfként gondolkozhat rajta, hol kúrta el az életét.

2014. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány ilyen MILF-et sikerült lekúrnom a húszas éveim alatt. :)

Fele annyi "vagyonom" sem volt mint a gazdagnak hitt vállalkozó exférjnek, de ugye fiatal voltam, ők meg jó karban tartottak, mert a családi vállalkozásban "dolgoztak" ha éppen odébb kellett tenni egy aktát, vagy valamit közte meg fitness. Így 40 évesen is volt feszes cici (néha szilikonnal megtámogatott), kerek fenék, és jó ruhák.

Én meg fiatal voltam, meg jóképű vagyok, és vevő rájuk. Ez meg ugye baromira hizlalja az elhagyott, k májukat. Mert egy húszas tinip!tscháért lettek lecserélve és most itt egy még majdnem tini, de legalább is fiatal kandúr aki vevő rájuk, és már érzik is fejben a bosszút, hogy azzal ha velem dugnak akkor ők is vannak olyan jók, mint az exférj új macája, hiszen nekem nem egy húszas tinipiccs kell hanem az ő pucájuk, amit alaposan tele is tömtem. Ingyen, bérmentve a saját lakásában a saját ágyában, egy két mozi, színház, vacsi kellett csak.

2014. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is elfelejtik az ilyen "nők", hogy bármi történhet -- pl. a gazdag férfi elveszíti a vagyonát. És akkor mi lesz?
2014. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ms. Prettyt meghívnám ide a GYK-ra, beleillik a képbe. :)
2014. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!