Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég egyértelmű, de szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egyértelmű, de szerintetek?

Figyelt kérdés

A pasival fél éve ismerjük egymást, 1 hónapja lefeküdtünk. Azóta semmi. Vagy azért mert annyira elfoglalt, vagy mert nem akar már semmit.

De egész idáig minden nap chat-eltünk, vagy ő írt, vagy én írtam rá. Minden más mellett a találkozás és szex is téma volt, de valahogy a végére sosem jött össze.

Most néhány napja nem keres, (én sem őt). Volt már ilyen, aztán jelentkezett.

Szerintetek ráírjak, vagy inkább ne és hagyjam a fenébe!?

(mert picit pincsikutyásnak érezném (meg ugye az önérzet), de másfelől meg barátilag eldumálunk, hisz eddig is ez volt!

Igazából tiszta hülye vagyok! Mit várok én ettől? Ha annyira érdekelném, keresne!


2014. ápr. 14. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó pár sorban szépen megbeszélted magaddal (Y).
2014. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen érthető. A szex után megbeszéltétek, hogyan tovább? Ha jól értem, azóta is kommunikáltok, csak szex nem volt. Nem beszéltétek meg a dolgot, hogy mi van köztetek?
2014. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1- ugye?! :)

2- nem beszéltünk mi meg semmit, sem szex előtt sem szex után. Jól elvoltunk előtte is, mintha már régóta ismertük volna egymást, totál egy hullámhosszon, meg utána is (bár akkor csak cheteltünk).

Azt gondoltam hogy a szex utána minden megy az ilyenkor szokásos módon. De ezek után azt gondolom hogy csak arra kellettem neki. Viszont nem értem akkor miért keresett még utána is?

Ráírnék én, hogy nah miújság? , de megalázónak érezném, hogy még én menjek utána, mikor ő ezzel a "nem keresem" dologgal próbál leépíteni. Legalábbis én így gondolom.

2014. ápr. 14. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Abból, hogy ezt a kérdést itt feltetted, számomra az derül ki, hogy neked fontos ez az illető, el tudnál vele képzelni többet is. Simán lehet, hogy ő is, és hozzád hasonlóan bizonytalan, hogy "akkor most mi van?". Csak tudod, néma gyereknek... ha nem beszéltek róla, akkor mindketten bebeszélitek magatoknak, hogy nem kelletek a másiknak, és szépen le fog épülni a kapcsolat. Szerintem tisztázzátok, hogy mi van köztetek, mit szeretnétek egymástól! Mit veszíthetsz? Így GARANTÁLTAN elveszíted, ha azonban megbeszélitek, akkor van rá esély, hogy találtok mindkettőtök számára jó megoldást.
2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4- köszi 4es, ... te aztán belém látsz :)

Igen el tudnék vele képzelni többet is. De azt hiszem elég zöld a lámpa ahhoz,hogyha akart volna, lépnett volna.

Valóban így garantáltan elveszítem, de így mégsem olyan rossz, mintha megkérdezném tőle hogy most mi van?! És netán azt válaszolná hogy: hát csak ennyi volt, nem akarok tőled semmit, semmi többet, szerinted mért nem kerestelek?!Hát nem egyértelmű?

Érted?! Úgy tűnik hogy az érzés nem volt kölcsönös :(

Vagy nem akarja lekötni magát.

2014. ápr. 14. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt nehéz beléd látni, ha nem érdekelne, nem tetted volna fel a kérdést. De szerintem túlagyalod.

Ok, és ha ezt mondja, mi történik? Nem találkoztok többet. Ha nem hozod fel a témát, mi történik? Nem találkoztok többet. A végeredmény ugyanaz.

Egy javaslat: ne azt firtasd, hogy ő mit szeretne, hanem azt, hogy te mit szeretnél! Gondolj bele, ha ő megkérdezné, te tudnál őszintén válaszolni? Szerintem mellébeszélnél és tőle várnád, hogy mondja ki, mit akar. Márpedig nehogy azt hidd, hogy attól, hogy valakinek farka van, lényegesen magabiztosabb... egyáltalán nem. Ugyanúgy tele van valószínűleg kételyekkel, bizonytalansággal. Ha rákérdezel, hárítani fog. Ezt garantálom. Mindenki hárítana. Ha elmondod, hogy TE mit szeretnél, akkor azonban kétesélyes a dolog. De kockázat nélkül nincs siker!

2014. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4 ill. 6 - :)

Igazad van!!! Megteszem! Lesz ami lesz!!! Végül is, tényleg nincs mit veszítenem!!

köszi :)

2014. ápr. 14. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Számolj majd be! :)
2014. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!