Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randin "optimális" lefeküdni a másikkal?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és van egy srác akivel már 2x randiztam..most lenne a 3., és már elhívott magához. Nem olyannak látom aki "csak megdönteni akar"..(de nemlehet tudni) Nemtudom elmenjek-e hozzá, mert lehet komolyra fordul a dolog..Mondjuk már az első talinál érezhetően nagyon bejöttünk egymásnak. csók az már volt..:)

2014. ápr. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10.
2014. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
köztudott dolog hogy ha nincs szex az elsőn,akkor hívhatod a mentőt.Vagyis kb fél évet adok nektek
2014. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beleférhet a 3. randin is. Maximum ha csak arra hajt hamar rájössz, ha meg nem akkor meg nem húztátok egymás agyát és úgy is együtt maradtok és élvezhetitek a szexet is :) 24/F
2014. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy optimális. Van akivel a 2. randin volt szex, van akivel hetek múlva, van akinél hónapok teltek el.

Ez az adott két embertől függ mindig.

Azért ne feküdj le senkivel sem, hogy mi lenne az optimális. Ahogy érzed és ahogy akarod úgy tegyél.

2014. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
volt akivel a 2. 3.-ik randin megtörtént. nem tartott sokáig a kapcsolat. mind a kettő kb. 2 hónapig. én azt mondom, várni kell egy kicsit, ha komolyan gondolja mind a két fél.
2014. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem sincs optimális, én például csakis akkor feküdnék le a barátommal hogyha már szeretem (ez már meg van ) és ha készen is állok rá (ez még nincs meg) mi már 5 hónapja vagyunk együtt és még nem feküdtünk le, viszotn szerintem még nincs is itt az ideje, tehát szerintem ez csakis rajtatok múlik, ha te úgy érzed h leakarsz vele feküdni, akkor feküdj le vele, de csak azért ne feküdj le vele mert ő is akarja... 18L
2014. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utlsó válaszoló vagyok: -is
2014. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PearlDiver ***** válasza:
Az az optimális, ha azzal fekszel le, akit szeretsz és akiben megbízol. 2 randi után meglepődnék, ha mindkettő teljesülne... Szerintem érdemes erre hónapokat is várni. Így az is biztos kiderül, csak megdönteni akart-e.
2014. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
első, hogy ne kelljen számolgatni.
2014. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. vagy a 4. randi alkalmával optimális.
2014. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!