Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha nagyon tetszene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nagyon tetszene a lány (belsőleg és külsőleg is), de nem akarna rögtön lefeküdni veletek, meddig várnátok rá?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok! :)
2014. ápr. 15. 00:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

bármeddig.

kor nem fontos, mert kb. 10-20 éve is így gondoltam.

2014. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy lenne ahogy írtad, akkor addig, amíg úgy érzi, hogy készen áll rá. :)

19F

2014. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Johny88 ***** válasza:
Attól függ menyire jön be. Ha nagyon akkor nagyon max 6-7 hónap! De azon is múlik mennyire vagytok meg a testiség nélkül. 24/F
2014. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok, akkor megérteném, és várnék, mert nem "egyéjszakás" kaland lenne vele a cél.

De ha ő ennek ellenére durván az arcomba mondja, hogy ő már pedig nem, akkor elég hamar kiábrándulnék belőle.

Egy kapcsolatnak eléggé szükséges része a szex. És ha velem nem akarja, akkor majd mással akarja, én meg nem leszek papucs, aki tartja nekik a gyertyát.


20

2014. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Attól függ mikortól. Onnan, hogy megismerem vagy az első randitól, csóktól?

Írom akkor azt, hogy az első csóktól számítva egy, maximum két hónapot várnék.

26 vagyok.

2014. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én addig várnék rá amíg nem érzi a szükségét.

Van egyébként a szexen kívül is elég sokféle testi örömszerzési lehetőség :) Ha meg szerelmes vagyok akkor nincsenek határok..


24/F

2014. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%

elegem van a várakozásból


aki játssza az elérhetetlent, az nem őszinte, tehát menjen a pitlákba

2014. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ha így van ahogy írtad, és én is tetszek neki, akkor akármennyit.

najó, akármennyit nem. max 70-80 évet, többet nem fogok élni :)

2014. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

26F. Kicsit csavarjunk rajta: most ne azt nézzük, hogy mennyit várnánk a "hivatalos járástól" kezdve - most kezdjük ott, hogy megtetszett. Tehát pl. ha féléve hajtunk mi pasik egy lányra (tehát megismerkedéstől) akkor elmondhatjuk, hogy sokat. Én pl. félévet hajtottam egy lányra.

De ha már összejött, (csók, és kézenfogva sétálás) és 2 hónap alatt nem akaródzik, akkor többet nem :( ez igy furcsa, de ez a dolog is szerves része az együttjárásnak.

2014. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
1-2 hónap maximum.
2014. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!