Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan reagálnátok ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ekkor?

Figyelt kérdés

Az én helyzetemben volt egy csaj régről akivel alakulhatnának megint a dolgok (és még mindig van kémia), de van több probléma is.


Az első és legnagyobb hogy akiért anno otthagyott, azzal ugyan már szakított, de most is jóbarátok.


Mi több a családjuk is.


Ha azt a tényt hogy "több probléma is van", meg azt hogy "anno otthagyott érte" leszámítjuk, titeket mennyire zavarna az, hogy jóban vannak az exével? Mármint egy olyan exxel akivel nekem is végig kellett nézni amikor együtt voltak?


2014. ápr. 18. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyire
2014. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok problémás csajt az életembe. Ezek után nem szenvednék nála.
2014. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én se akarok problémás csajt, de a többit lerendeztem magamban.


Csak azt nem hogy még mindig barátok.

2014. ápr. 18. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok exem van, és szinte kivétel nélkül minddel jó maradt a viszonyom. Attól, hogy valaminek vége, nem kell feltétlenül belerondítani.
2014. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most mi van abban, ha barátok? ez nem jelent semmit..
2014. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

előre látom a rosszat...


2 okból zavar egyébként:

1: nekem végig kellett néznem az egészet, konkrétan ő választott szét minket akkor, meg az akkori baráti köre.

2: előre tudom a srác reakcióit, ha rájönne hogy köztünk komolyodik a dolog.


nem igazán örülnék oly megjegyzésekre mint amiket ő mondana... jogosan...

2014. ápr. 18. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát jóban maradt az exével? Az nem jutott eszedbe, hogy te is az exe vagy, veled is jóban maradt, most pedig leadta neked a jelzéseket, hogy ismét kúrható..?
2014. ápr. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hogy lennék az exe?


A pasi szedett szét minket mielött összejöttünk volna meg az aktuális baráti köre.


De itt igazából senkitől se vártam hogy velem értsen egyet.

2014. ápr. 19. 11:18
 9/9 A kérdező kommentje:

meg eleve a pasi megcsalta a lányt és mindenhol belerondít mindenbe ahol csak tud.


Na mindegy megyek is, a kérdést is törlöm mert felesleges, nem akarom nézni a hülyeségeiteket.

2014. ápr. 19. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!