Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit gondol magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondol magáról ez a pasi? Nők, ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig két alkalommal "randiztunk". ő 30 éves férfi, vonattal jött le hozzám (vidéken lakom) - ezzel nincs is gond. a hidegben csak sétáltunk, azt se kérdezte meg innék-e valamit. második találkozáson felmentem pestre, mondta majd elvisz étterembe. a burger kingbe vitt. ezen kicsit csodálkoztam, és amikor indultam, elköszöntem, és ő fel sem állt, csak ült tovább és úgy köszönt el. szerintem ez elég nagy illetlenség. nyilván nem várom el, hogy lesegítse a kabátomat, de pl. az ajtón alap lett volna ha előre enged. egyébként albérletben lakik, szobát bérel egy barátjával, tehát egy szobában laknak KETTEN!, munkája nincs, a nagy lehetőségre vár, egyetemre sem járt. és ezek után még próbált fogdosni, és hívogat hogy mennyire kedvel, és szeretne velem lenni. de könyörgöm nem esik le neki hogy nem egy súlycsoport vagyunk? jó, ez most durván hangzik, de nekem van autóm, lakásom, egyetemre járok... és ráadásul a burger kingben még fizettem is a saját részem! lányok, nők, ti erre hogy reagálnátok?
2014. febr. 28. 02:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
lazára vette a figurát,tedd te is ezt.
2014. febr. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Hú, szerintem Te is tudod mit kell tenned :)

Mehet a levesbe.

30 évesen a nagy lehetőségre vár-->lúzer

2014. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd tul komolyan a dolgot.

Amugy....ha befele mentek valahova akkor a ferfi megy elsokent. Ha kifele jottok valahonnan akkor illik a not elore engedni. Csak h tisztazzuk :-D

2014. febr. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

30 évesen se munka se iskola, nem csinál semmit, szerintem találsz jobbat is ennél.

Csak ki akar használ, burger kingben sem fizet :D

2014. febr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Mehet a levesbe.


Amúgy befelé neki kell elsőnek bemenni, de szerintem ezt is csak véletlen csinálta :)

2014. febr. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
teljesen érthetö ez a "nem vagytok egy sulycsoport" teljesen máshogy képzelitek el az életet össze sem illetek,ráadásul még paraszt is 25F.de legalább te legyél korrekt és ezt mond meg neki ne arra várj hogy leessen neki
2014. febr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Sztem már az első randin tudnod kellett volna, hogy ez nem az a fiú, aki neked kell. Azért ha nincs munkája, illetve egzisztenciája, lehetne illedelmes, normális viselkedésű, munka pedig kell, ha a szükség úgy hozza bármilyen. Én is albérletezek, alacsonyan kvalifikált vagyok, de a diplomás bnőmmel maximálisan normálisan vagyok, munkám pedig mindig volt. Mivel önellátó vagyok, ki fizetné a kiadásaimat? 36/F
2014. febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nem viselkedett valami intelligensen. Pedig attól, hogy nem járt egyetemre meg nincs munkája, még lehetett volna illedelmes. Nehogy belemenj abba, hogy eltartsd! Pattintsd le! Az egy dolog, hogy nem dolgozik, de láthatóan nem is töri magát, ez a legfőbb gond a faszival.
2014. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Pff... Mit akarsz egy ilyen "férfitól"? Keress jobbat, ez egy szánalomcsomag.
2014. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"Szánalomcsomag" :D ez nagyon találó.

Amúgy tényleg mit akar az élettől valaki 30 évesen, nem csinál semmit sem?

2014. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!