Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan leszünk titokzatosak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leszünk titokzatosak? Mindenhol azt lehet olvasni hogy titokzatosnak kell lennünk meg érdekesnek meg ilyenek.

Figyelt kérdés
De hogy is lehet titokzatosnak lenni? Hogy nem vagy mindig elérhető vagy ilyenek? Annyira nem értem ezt az egészet. Pár tippet is szívesen elfogadok a pasizással kapcsolatban.
2009. dec. 22. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2009-12-22 14:38

ez cefetül hard válasz volt...


Miért kell titokzatosnak lennie egy lánynak ? ezt nem értem...

Szerintem az jó ha kicsit húzod a pasid agyát, de azért ne adj okot arra hogy féltékeny lehessen -> "Hogy nem vagy mindig elérhető vagy ilyenek?"

valaki írta hogy vidám mosolygós, lányokat, szeretjük ez igaz! emellett persze sokminden van, de az általános dolog hogy add magad, és ne tanulj be olyat ami rossz... gondold végig azt is hogy neked bejönne e hogyha veled csinálnának ilyeneket...

2010. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hogyan leygéál titokzatos?:)


Ne mond el, hogy reggel 9:38kor ébredtél és omlettet reggeliztél, éshogy a suliban az osztálytársad barátjának a haverja ellógott törióráról.:)


Célozz arra hogy milyen fehérnemű van, rajtad, de mikor elkezdi firtatni a dolgot, veszettül titkolózz. Vagy arra utalj hogy álmodtál tegnap éjjel, de ne áruld el a részleteket, csak annyit mondj hogy majd ha kiérdemelte....


Én valami effélét tudok elképzelni titokzatosság alatt. :) Ha megjátszod az elérhetetlen érdektelen nőt pillanatok alatt tényleg érdektelenné válsz.

2010. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
az titokzatosság... én ha ilyen csajjal talákozom mint amit a kedves kommentelők javaslatai alapján elképzelek, rögtön közlöm hogy menjen másik asztalhoz titikolózni, én meg elvagyok a sörömmel, meg az olyan csajokkal akik nem játszanak szűzqrvát
2010. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

basszki népek! kérdése volt! hogyan legyen titokzatos! NEM AZ HOGY LEGYEN E VAGY SEM!!! aki leirta hogyan kell, azt meg lepontoztátok, hát gratulálok... a kérdésére a válasz ott van abban. ha ő ilyet akar játszani, tegye, ha a többségnek nem ez jön be, naés, ha ezt akarja...

kérdésedre a válasz a 3. válaszban, a többi meg hülye..

2010. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én alapból ugymond "jégkirálynő " vagyok, szóval mások szerint titokzatos. cseppet sem vonza a pasikat, pedig én ilyen vagyok, nem erőltetés. Megijednek, nem bírják, hogy hosszú ideig ostromolnak mégis éri őket meglepi.

2010. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom azt, aki adja a titokzatost. Ha a randin megjátsza magát és nem elég kedves, mosolygós, közvetlen, akkor soha többet nem hívom fel.


Az ilyen jégkirálynők szerintem lelkisérültek és azért ilyen merev a fejük, mert belül gyűlölködnek. Volt egyszer egy nagyon szép jégkirálynő csajom. Két hét után kidobtam, mert meguntam, hogy képtelen felém megnyílni, hiába volt nagy közöttünk a szenvedély.

2010. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

14:36 válaszoló

ezt hogy érted?

"Ne játszd el a démont, mert kilóg a lóláb, és rosszul is elsülhet. "

2010. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

kedves kérdező!

Hány éves vagy?

2010. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
baromság baromság és ismételten baromság...a titokzatosságot egy fiú se szereti nemtom honnan vettétek az ilyen ötleteket...
2010. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!