Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan leszünk titokzatosak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leszünk titokzatosak? Mindenhol azt lehet olvasni hogy titokzatosnak kell lennünk meg érdekesnek meg ilyenek.

Figyelt kérdés
De hogy is lehet titokzatosnak lenni? Hogy nem vagy mindig elérhető vagy ilyenek? Annyira nem értem ezt az egészet. Pár tippet is szívesen elfogadok a pasizással kapcsolatban.
2009. dec. 22. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
ez szerintem nagy hülyeség, én nem szeretem a titokzatoskodást, válóok. :)
2009. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

pl. nem mondod el rögtön az egész életedet.

Nem untatod a divattal, rucikkal, sminkkel.

Idétlenségeket barátnőiddel, kivéve, amik tényleg humorosak.

Ne játszd el a démont, mert kilóg a lóláb, és rosszul is elsülhet.

Egyáltalán érdemes magadat adnod, hogy a megfelelő partnert vonzzad be.

Nem érdemes másnak látszani, mint ami, aki vagy.

2009. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

olvasd el a titkos szabályok című könyvet!

a lényeg,hogy ne kezdeményezz,legyél kiismerhetetlen.

ha hív a pasi ne vedd fel rögtön,hagyd,had csörögjön a telefon,mindig te rakd le először,te fejezd be először a randit,3 nappal minimum hívjon randi előtt a pasi ha találkozni akar,ha nem hív,mondd hogy már van programod. legyél elfoglalt, nem kell az orrára kötni hogy mit csinálsz,minden apró részletét elmondani a napodnak


remélem tudtam segíteni és nem hagytam ki semmit (:

2009. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Igen, és ha betartod, amit a 14:38as mond, akkor minden spontanitás kiveszlik a kapcsolatból, és a fiú is előbb-utóbb megunja, hogy csak ő ad bele.

Inkább ne játszd a jégkirálynőt, hidd el, a fiúk döntő többsége azt nem szereti! Inkább az életvidám, mosolygós, természetes lányokat szeretjük :)

2009. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj titokzatos lenni, add magadat. En konkretan utalom a titkolozast, inkabb oszinteseg parti vagyok es szeretek mindent tudni a baratnomrol. A tippek amiket itt feljebb irtak szerintem se valnak be a legtobb fiunal.
2009. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vidd túlzásba a titokzatoskodást, mert a fiú felől ez annak tűnik, hogy nem bízol meg benne. Kezdetben még valóban jobban odafigyel rád, hogy elnyerje a bizalmad, de ha ezek után is csak a "titokzatosat" játszod, akkor jönnek elő a fiúban a "Nem is kellek neki, csak szórakozik velem" gondolatok és ekkor már cs.szheted az egészet... Senki sem gondolatolvasó, ha úgy viselkedsz, mint akit nem érdekel az adott illető, akkor ő azt is fogja hinni.
2009. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
nekem már sokszor mondták, hogy titokzatos vagyok és pozitív értelemben:) De ezt így nem lehet elmondani, hogy csináld ennek belűről kell jönnie. De ami ötleteket adtak itt az felejtős. Ez a titokzatos inkább az érzelmek kimutatására szokták érteni. Ne mutasd ki neki annyira az érzéseidet, ne tudja előre mit fog csinálni vagy mondani. Tudj meglepetéseket okozni bármilyen kis apró mozdulattal vagy szóval! Légy változatos. Tuti siker minden pasinál! 17/L
2009. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinded, ha egy közösségi oldalon, fórumon leírják a tutit, akkor vajh a "recept" titokzatos lehet?:-D LOL, legalább gondolkodjál egy picit!
2010. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

14:41-esnek abszolút igaza van, ha akar valamit tőled a pasi, annak fog örülni ha Te is rögtön felveszed a telefont és őszintén örülsz neki,nem pedig annak h lesz*arod a fejét.

Azt fogja gondolni, h na ezek szerint nem is jövök be neki annyira...

Aztán lelép azzal aki felveszi neki rögtön.

2010. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

hát attól függ...ki kell fogni azt a pasit, aki erre bukik vagy ha barátkozni akarsz akkor akár lányt is.

Én. pl. a mostani barátomat úgy szereztem meg,hogy rideg voltam vele és gonoszkodtam(inkább az a "hmm jó a képed, amúgy kár hogy csak azon nézel ki jól.."), de közben fenntartottam az érdeklődését, néha célozgattam neki, burkoltan, ettől teljesen megőrült...aztán persze ráéreztem, hogy mik érdeklik (közösségi oldalos regekből sokminden kiderül!!) és elhitettem vele, hogy én is odavagyok azokért (ami többnyire igaz) nálam az ilyenek beválnak.

2010. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!