Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Modell alkat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Modell alkat, vagy legyen mit rajta fogni?

Figyelt kérdés
mind a 2 variációt hallottam már, hogy ki melyiket szereti jobban, de azért kíváncsi lennék minél több ember véleményére. Szóval az lenne a kérdésem, hogy számotokra milyen lány tetszik jobban, az akinek tökéletes alakja van, nagyon vékony stb. akár egy modell, vagy a kicsit nagyobb darab, " van rajta mit fogni " variáció.? kort is írjatok! köszi előre is a válaszokat. Kellemes Ünnepeket mindenkinek! :) 18L
2009. dec. 22. 14:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor mond, hogy a leányzónak miylen alakja van! :) Amúgy sok sikert, remélem összejöttök! :)
2009. dec. 22. 15:31
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Huhh Szerintem jobb ha van mit fogni:D nem azt mondom h kövér legyen csak ojan naa szal remélem érted:D 14/F
2009. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem, ha van mit fogni rajta, de jó alakja van. És ne legyen nálam nagyobb darab.

Barátnőm pont ilyen (bár ő kövérnek tartja magát - mint általában minden nő :D). Azért kíváncsi lennék, milyen egy vékony lánnyal. De akkor barátnőm legyen az, csak pár kg-val kevesebbe. És most nem azt mondom, hogy ő nem tökéletes számomra, mert az, de ugye a kíváncsiság. És akkor inkább ezt választom, mint azt hogy megcsaljam.

Ettől a kíváncsiságtól függetlenül még mindig jobban szeretem azt, ha lehet rajta fogni valamit.


18F

2009. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
hát a van mit fogni rajta mit jelent 100 mázsA? akkor nem 4-5 kiló fölösleg fér bele nálam a többit gusztustalannak találom nem is értem egyeseknek h áll fel a fa..uk mikor oda kerül a sor fújj
2009. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
15:09 es vagyok megint. Na szoval, ha arról van szó, hogy tetszik e egy lány vagy nem én úgy döntöm el, hogy: először megnézem, hogy akkora e mint egy ház, vagy sem( hát ha nem, és formás, és mondjuk a legjobb kifejezés, egy átlagos testalkat) akkor megnézem az arcát és a haját. A többi nem is érdekel ezek után, ha tetszik tetszik. Nem kell ezt túlragozni.
2009. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

ha eleve akkora mint a ház rá sem nézek xd

innentől megy egyértelmű amit előttem levő írt

2009. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a ducik. Nagyon inkább.
2009. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Modell lány (L) imádom őket:) Az eddigi bnőim is modell alkatúak voltak, az ezutániak is azok lesznek:)
2009. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
a 19/F lemaradt:)
2009. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a kosaras lanyok jonnek be:D szep feszes popo... es a tobbit nemis mondom:P (L)
2009. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!