Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondoltok sracok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok sracok, ha a masodik randira DVD nezest tervezgettek a lany lakasan?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem, mert nem akarok paranoiasan rogton arra gondolni, hogy na ez is csak szexet akar. De tevedek vagy sem? A pasi 30 en 28.
2011. okt. 2. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Áá..még véletlenül se akar megd.gni..2.randira sztem ez merész.biztos h 28vagy?

22/F

2011. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát ennyi idősen szex

és ezt nem azért mondom mert vének vagytok, hanem nem tinik

2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szexre gondolnék... Nők mondanak valamit, de általában ők sem úgy akarják. Szóval ha nem szeretnél szexelni vagy kellemetlen helyzetben lenni, akkor találj ki más programot!

Előző barátnőmmel 15 perc ment el a filmből és vad csókolózásba kezdtünk...

22F

2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 17/F vagyok, engem hívott át lány 1. randin DVD-t nézni "mert nem engedi el az anyja.. " hát.. egyből rámmászott :D
2011. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, mas program lesz az mar biztos.
2011. okt. 2. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:

"a mozizás mindent jelent csak moziba beülést nem, a dvdzés egyértelműen szexet jelent"


ezt egy nálad kb 6-8 évvel fiatalabb csaj mondta nekem pár éve (ha ez megnyugtat, nekem se volt ez ilyen konkrétan meg :)

2011. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem te nem vagy még 28...
2011. okt. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miert nem? Mert nem akarok allandoan itelkezni a pasik felett? Mert szeretnem azt gondolni, hogy nem csak a szexre hajtanak? Sajnos ugy tunik ez ki van zarva.

Ti meg allandoan felhaborodtok, ha a nok azt mondjak, hogy " minden ferfi csak szexet akar".

Es lehet, hogy kicsit tenyleg naiv vagyok, de az en szotaramban a DVD az DVD-t jelent, nem mast.

2011. okt. 3. 05:43
 9/10 anonim ***** válasza:

hát.. én eddig akárhányszor DVDztem egy csajjal, mindig "megunta a filmet", és jobb ötlete támadt.. :P

17/F

2011. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod.Egyébként nő vagyok,már k.va régen nem randiztam,de ha nekem nagyon tetszene valaki,akkor belemennék a dvd-zésbe,na jó,csak a 3. randikor :)))


Akkor mond meg te,hogy hová menjetek. (mert abból úgy se dvdzés lesz :))

2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!