Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szólnátok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ehhez a helyében? Lányok, mit szólnátok ehhez az én helyemben?

Figyelt kérdés

Egy fiúval elkezdtünk beszélni és elmentünk randizni (nem, nem először találkozunk, ez a sokadik alkalom). Erős két évvel fiatalabb mint én, én 15 vagyok. Még soha nem volt barátom, leszögezném az elején.

Szóval egész este bókolt, meg nagyon aranyos volt, simogatta a hajam, a térdem fölött a combom, minden szép volt, ám hazafele menet megpróbált megcsókolni, de elfordultam, mert átfutott egy gondolat az agyamon: alig ismerem. Sok mindent nem tudok róla, lehet, hogy nem kéne belemennem egy kapcsolatba.

Azt mondta, kellemetlen, de megérti. Vélemények jöhetnek, hideg is, meleg is.



2014. ápr. 19. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem sok egy kicsit,hogy a terded folott a combodat simogatta? majd meg akar csokolni,mikozben alig ismeritek egymast...szerintem egy 13 eves fiu,akiben nagyon tombolnak a hormonok.

Jol tetted,hogy nem viszonoztad a csókot. várj még vele,nehogy megbánd késobb. ismerkedjetek :)

2014. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha normális srácról van szó,biztosan megérti,hogy nem szeretnéd elsietni a dolgokat.Részedről érthető is,hogy megrémültél a gyors tempótól.Egy kicsit várhatsz még ezzel,de ne nagyon húzd az időt.Ha tetszik neked ez a srác,idővel muszáj lesz közelebb engedned magadhoz,ne húzd túlzottan az időt.
2014. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csókot nem engedted, de tapizni nyugodtan tapizzon? 15 évesen? Gratulálok...
2014. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, két évvel idősebb, csak máshol jár az eszem.
2014. ápr. 19. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy tapizott? Azt mondtam, simogatta a térdem felett a combomat. Nem, nem fent, a térdem felett maximum két centivel.

Ne legyünk már ennyire prűd felfogásúak, mégiscsak ismerem egy ideje, és az szerintem az én dolgom, hogy megengedem-e neki. Főleg, hogy tetszik, és leszegezném, mielőtt túl heves játékba kezdene egyesek fantáziája, még szűz vagyok, és ezen egy ideig nem is kívánok változtatni. :D

2014. ápr. 19. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy önmagadnak mondasz ellent?

Csak furcsának találom, hogy egy 15 évesnek az az értékrendje, hogy fogdosni szabad, mert ismerem régóta, és tetszik, de fúj, ne csókoljon meg, hiszen alig ismerem, és lehet, hogy nem is kéne járni vele.

2014. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy utána gondoltam át. :)

Miért mondok ellent magamnak? Nem egészen így vettem észre.

2014. ápr. 19. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a simizést sem kellett volna megengedned Neki...

De jó dolog,hogy nem hagytad magad megcsókolni!:)

Ha így érezted,helyes hogy így cselekedtél! De legközelebb alaposabban gondold át,hogy meddig szeretnél engedni Neki!

2014. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!