Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Napok óta beszéltek egy sráccal, sok a közös téma, mindenről elbeszélgettek egymással, de egyikőtök sem hozza elő a szexet, mint témát. Pár nap eltelik és a srác bejelenti, hogy szeretne veletek találkozni és kész elmenni hozzátok vagy busszal vagy kocsival, de elengedhetetlen a találkozás a folytatáshoz szerinte. Mit tennétek? Én is ebben a helyzetben vagyok egy lánnyal, aki nagyon tetszik. Több, mint egy hete beszélgetek vele a neten. Tök aranyos és minden, de nem volt még korábban párkapcsolata. Ha bejelenteném neki, hogy szeretnék vele találkozni, akkor elriasztanám? 23/F
2013. jún. 2. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
kecske
2013. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azaz Attila
2013. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azaz h*lye vagy
2013. jún. 2. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ne mvolt kapcsolata elég zárkózott lehet. Szóval ha így csinálod, mármint erőszakosan, hogy ez elengedhetetlen stb stb akkor tuti elmenekül. Vesd fel neki. találj ki valami programot. Nehogy egyből beparázzon és tényleg az járjon csak a fejében, hogy le akarod fektetni
2013. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz Kobold a tippet.
2013. jún. 2. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is, finoman hozd elő, hogy találkoznál vele, apránként...

Szokott puszit küldeni? Ilyet: :*

Mert ha igen,esetleg bedobhatnád, hogy ezeket élőben behajtod vagy valami. :-)

Hajrá. :-)

2013. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak célozgass, vagy hozd úgy fel, hogy mi lenne, ha találkoznánk. :)
2013. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha zárkózottabb, akkor megpróbálhatnád az első találkozást úgy, hogy te is viszed a haverjaidat meg ő is a barátnőit és közösen elmentek valahova. Vagy érted a lényeget? Hogy először találkozzatok társaságban. Nálunk is hasonlóan volt. Beszélgetés baráti körben, aztán néha félre vonultunk és utána már többet találkoztunk kettesben is.
2013. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebből net házasság lesz,feltétlenül hívj meg rá.
2013. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es a kedvedért: Csak kellően intelligens emberek írjanak, köszi!
2013. jún. 2. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!