Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy 26 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy 26 éves pasi milyen kereset alatt nem számít már "partiképesnek" nálatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
185.000 forint kézbe
2014. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem a kereset határozza ezt meg, hanem a munkához való hozzáállás. Ha van végzettsége, van munkája, dolgozik, szeret dolgozni, szorgalmas, akkor simán szóbajöhet nálam, függetlenül attól, mennyit keres.
2014. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Második válaszoló elvárásaid 160 ezer forinthoz saccolnám
2014. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El is felejtettem, hogy itt mindenki gondolatolvasó, és hiába ír le az ember valamit, úgyis rá fogják, hogy nem úgy gondolja, hanem úgy, ahogyan szerintük az összes ember gondolkodik az adott nemből. Gratulálok a szintedhez...
2014. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha van annyi pénze, hogy önállóan el tudja tartani saját magát az jó, és szerintem alap dolog. De ez fontosabb, hogy milyen a jövőképe, mit szeretne, mert ha valaki csak segélyből akar élni, akkor én amellett nem tudok jó életet, jövőt elképzelni, de ha van rendes munkája, legyen az fizikai is akár, akkor meg nem számít a pénz, lehet minimálbér is , csak legyenek céljai, akarjon fejlődni, tehát el akarjon valamit érni az életben.

Az élethez való hozzáállása fontosabb, mint a keresete, mert lehet valakinek most perpill sok pénze, ha csak ül a fotelban, a pénz elfogy, 5 év múlva meg majd kuncsorog segélyért... na abból nem kérek

2014. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem számít, mennyit keresel, csak dolgozz! Ha esetleg véletlenul éppen nincs munkád, akkor lássam, hogy igenis keresel, dolgozni akarsz. A tobbi nem számít, nem kell nekem luxusautó, meg nyaralás, luxusétterem, meg ilyenek. Ha szeretek valakit, elég, ha bedobunk egy hamburgert útban egy ócska kis bárba.
2014. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:

a csóróság ott kezdődik, hogy nem mentek bárba sem mert 11k a bkv bérlet és a hamburger is luxuscikk.

így is legyőz a szerelem minden akadályt?...


amúgy azon a ponton amikor a lány elvárja, hogy egyedül eltartsam magam és ő meg csak "becsatlakozik" a jólétbe akkor bizony én is vérszemet kapok és véletlen ott kötünk ki, hogy csak használom a testét amíg kedvem tartja.

2014. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az összeg számít, bár írtak már előttem is hasonló választ. Egyébként képes legyél fenntartani önmagad.

Sokan ezt félreértelmezik, a nők azért vágynak önellátó pasira, mert azokkal meg lehet alapozni a jövőt, jobb esetben vannak életcéljaik is. És itt nem a lehúzós csajokra gondolok!!! "akik beleülnek a készbe", ahogy írták. Egy nő is dolgozzon, legyen talpraesett, mert másképp nem megy, egyedül is tudni kell élni, nem csak a másik nyakán.

De ez egyénfüggő szerintem. Ha te határozott és eltökélt vagy, úgyis az olyan emberek vonzod be. Legalábbis én ebben bízom...

2014. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*embereket
2014. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondtam, hogy tartsa el a srác magát, a nő meg csak beköltözik mellé aztán őt is tartsa el, elég ha a pasi egymagát eltartja, meg a nő is legyen önálló, külön külön tudjanak életben maradni, együtt meg hozzanak ki egymásból valami pluszt, mert nem együtt lesznek egészek, hanem külön kell egésznek lenniük, együtt meg valami pluszt kihozni egymásból
2014. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!