Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kérdik meg tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdik meg tőlem a lányok randin (27 vagyok), hogy hol élek, mit tanultam, van-e lakásom, autóm? Ha meg nem olyan, , trendi" választ adok, amit elvárnak, akkor miért csökken a lelkesedésük a béka feneke alá (nem biztos, hogy ezért, de rátesz)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha okos vagy akkor felépítesz egymagad egy házat és aztán keresel egy nőt bele, hogy legyen neki háza.

Azért ilyenek, mert képtelenek rá és könnyű a készbe betenni a pics@t!

2014. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mr. Truth ***** válasza:
Mert a nők is osztonlények... Ott teszik szét a lábukat ahol biztositott a háttér logikus csak kevésbé diszkrét.
2014. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de vannak nők akik ezt megcáfolják. Szóval az ösztönnek semmi köze.
2014. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert nem akar majd veled a híd alatt dekkolni életetek végéig? (feltéve, ha együtt maradtok)Tudod a családalapítást a nagy büdös semmiből nem igazán megy. Fontos, hogy a nő is dolgozzon persze, de a férfi is rakja már oda magát.
2014. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, de lefogadom azok a nők munkanélküliek vagy ha épp dolgozik valahol kevés pénzért azt is elkölti vackokra. De te dolgozz, legyen autód, ha házad nem is.
2014. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Annyi idősen mint te én nőként már dolgoztam, egyedül laktam, eltartottam magam. Nekem sem igazán tetszettek a "Mindjárt 30 leszek, munkanélküli, anyám tart el, ő mos, főz, takarít rám, a cipőmet sem tudom egyedül bekötni" típusú pasik.

Mondjuk az igaz, hogy ha egy nő szintén nem tud letenni semmit az asztalra, ne legyenek ilyen elvárásai a férfi felé sem.

2014. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van munkám, igaz nem sokat keresek. Van autóm, igaz csak az a 700 ezres használt járgány, de nagyon jó. Még anyámmal élek, de anyagiakból, nem élősködés miatt. A pénzem egy részét haza adom és besegítek a házi munkába. Albérletet egyedül nem tudnák finanszírozni, hogy 60 at kidobok (még ez egy olcsóbb is) csak úgy az ablakon. Inkább azt otthon félreteszem és csak akkor költözök ha lesz 4-5 millióm a zsebben és lesz párom is. Addig hová, minek?
2014. ápr. 20. 13:03
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 12:57


És azért mert te ezt megtetted, másnak miért is kellene követnie?


Ha beleugrasz a kútba akkor elvárod, hogy utánad ugorjanak?


Az ilyen nőket én más első mondat után pattintom!

2014. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
erre találták ki a szexkapcsolatot :D ingyenélő retkeket meg vigyék.
2014. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as, senkinek sem kell természetesen utánoznia, lehet bárki önállótlan, tutyimutyi, élhetetlen alak, az ő dolga, de mivel én nem vagyok ilyen, nem is éreztem volna jól magam ilyen férfival, ezért nem is olyat választottam.


Kérdező, amit leírtál, azzal semmi baj, én elég sok olyan kapcsolatot látok, ahol kb. hasonló korú, hasonló anyagi helyzetben levő emberek találnak egymásra, sőt mostanában két közeli ismerősöm esküvőjén is voltam, ahol egyik félnek sem volt még saját lakás, közösen fizették az albérletet. Úgyhogy szerintem ne foglalkozz azokkal, akik ez alapján ítélnek meg, mert azért nem csak ilyen emberek, ilyen nők vannak. Sajnos tényleg nehéz igazi társat találni a mai világban.

2014. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!