Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem fura az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura az egész? Vagy csak nem értek annyira a pasikhoz?

Figyelt kérdés
volt egy srác egy hónapja beszélgettünk neten keresztül alig 2 hét beszélgetés után mondta talizzunk mert tetszek neki a hétvégén taliztunk jól elbeszélgettünk minden és tali után irta hogy jó fej csaj vagyok. másnap beszéltunk majd akkor este kérdezte hogy mit várok tőle ragaszkodott hozzá hogy én irjam le elsőnek hogy mit akarok ma reggel reagált rá hogy szerinte nem illenénk össze és nem működne a kapcsolat köztünk de azt nem mondja meg hogy mi volt a baj. meg egy tali után ez igy megállapitható? kértem tőle hogy talizzunk mégegyszer arra meg azt irta inkább pihentessük egy kicsit. Szerintetek ebből lehet még valami vagy ennyi volt ?

2014. ápr. 21. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, ennyi. Ehhez elég egy találkozó is, hogy ezt megállapítsa.
2014. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezt tali után is megmondhatta volna nem csak pár napra rá
2014. ápr. 21. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökmind1 mikor mondja meg, biztos azért nem akarta egyből mert nem akart megbántani. És azért mondta h mond el te előbb mit akarsz, mert ha te mondod ki h legyen vége legalább nem ő lett volna a gonosz.
2014. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet nem tudom csak akkor nem értem minek mondta hogy tetszem neki ha mégse
2014. ápr. 21. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mielőtt találkoztatok csak egy képet látott rólad, nem igaz? Na és lehet h a képről tetszettél neki, de sok esetben az ember máshogy néz ki a képeken, mint élőben, sőt egy kevésbé szép emberről is lehet előnyös képet készíteni, de élőben már nem tudja elrejteni a szépséghibáit.
2014. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb olyan 20 képet vagy többet látott rólam nem csak egy két képet
2014. ápr. 21. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezvan , élőben akkorsem tetszettél neki, lehet a kisugárzásod nem volt rendben vagy a viselkedésed, tökmind1 fogadd el h nem akarja folytatni.
2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!