Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egész egyszerűen nem tudom lenyelni és össze vagyok roppanva, hogy 28 évesen is szűz vagyok és egyedülálló, és az összes átlagos lányt (nekem szépek, de nem az a szép nő típus) legalább 5 másik srác is akarja mindig rajtam kívül?

Figyelt kérdés
...és sosem engem választanak. Nem bírom ezt a konkurenciaharcot, túl nagy. Minden lányra rengeteg férfi jut, azt látom, mindig a leghelyesebb lesz a jutalmazott. Nem tudok ezzel lelkileg megbirkózni, hogy sosem én nyerem a versenyt. Vagy 30 szor vesztettem már. Pedig sosem szép nőknél próbálkoztam, nőkkel randiztam. Elegem van.
2014. ápr. 7. 22:03
1 2
 1/19 ASOT ***** válasza:
77%

Szerintem személyesen kéne most már ennyi idő után beszélned erről valakivel. És nem azért a pszichológust ajánlom mert, hogy hülye vagy vagy agyilag zakkant, hanem egy őszinte idegen embert keress.


Vagy barátot ha akad ilyen.

2014. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Te legalább próbálkozol. Nekem addig se sikerül eljutni. Legyél kitartó, egy idő után valamelyik próbálkozás sikerrel fog járni.
2014. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
igen igen... 28 évesen ennyi próbálkozás után igencsak magadba kéne nézned vagy legalább is valakitől őszinte véleményt kapnod a miértjeidre.
2014. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva 29 vagyok és úgy érzem kezdek megzakkanni egyedül, már kezd a munkámra is rámenni, indiszponált lettem, hogy ha hazamegyek az albérletbe, akkor a nagy üres semmi vár. Veszek egy háziállatot, de az nem ugyanaz, az nem enyhíti annyira a nagy magányt. A velem egykorúak 90%-a jegyes, házas vagy már babázik. Nekem meg semmi. Megbuktam, nem bírom. Pedig nem vagyok utolsó hülye ember, bár agrármérnökként nem is egy főnyeremény.
2014. ápr. 7. 22:11
 5/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem egy-két nőtől, mi a baj velem, de mind azt mondta, hogy semmi. Ez nekem nesze semmi, fogd meg jól. Nem mondanak igazat, nem bírom ezt sem. ind csak játszani tud a pasikkal. Mert van kiből válogatni.
2014. ápr. 7. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Igaz nekem voltak komolyabb kapcsolataim de lassan 2 éve senkit sem találok és lassan 30 leszek.

És magamra vagyok utalva párkeresés terén mert akikkel eddig eljártunk barátok szórakozni most már itt is nálam is detto ugyanaz a helyzet, családosok, gyerekeik vannak nincs már idejük erre.


Én is próbálkozok több kevesebb sikerrel.

2014. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen, erre nehéz mit írni. Valahogy mégis felül kéne kerekedned ezen a letargikus hangulaton, mert ettől csak rosszabb lesz. Tudom, könnyű mondani.
2014. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem a 2 jó barátom, már házas 30 évesen, tojnak a fejemre. A haverom meg iszákos, nem segít a csajozásban. Beszámíthatatlan.
2014. ápr. 7. 22:20
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Lehet tényleg nem ártana egy szakemberrel beszélned ezekről, nincs abban semmi.
2014. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze mindig mondják, hogy mosolyogj és mosolyogj. De ez nem így van, hogy könnyű a semmire mosolyogni. Ez olyan majdnem, hogy ha a bank viszi a házad, akkor hiába mosolyogsz, akkor is a híd alatt kötsz ki. Nem könnyű a semmire jó hangulatban lennie egy férfinek, aki pont abba a versenyben bukik meg, amiben a nála butább, iszákosabb, nagyszájúbb, idiot stílusú pasik jeleskednek, hogy van párjuk. Na, nem könnyű ez így.
2014. ápr. 7. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!