Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kilépés a barát kategóriából?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépés a barát kategóriából? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel találkozgatunk de ő csak barátként tekint rám. 1-2 hete ismerem csak de nekem ő többet jelent

2014. ápr. 21. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kimondta h csak barátok akkor aligha, amugy meg csak te beszéled be magadnak :D simán lehet bármi feltéve h hetero a srác és bejössz neki :)
2014. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Mondjuk én fiú vagyok. Általában a fiúk akarnak kilépni belőle. Hogy fordított helyzetben milyen azt nem tudom. Meg ha 1-2 hete ismered akkor még úgy igazán barátnak se mondható hiszen csak most ismerted meg. Én évek után jöttem össze vele.
2014. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megengeded, kérdező, továbbvinném a kérdést. Az oké, hogy sikerült de a lényeg az, hogy hogyan? Szerintem igazából ez a kérdés lényege. Ne haragudj, hogy kérdést tettem fel a kérdésben de szerintem ez lenne az, ami mindenkit érdekel aki ezt a kérdést elolvassa, köztük természetesen én is. ;) :D
2014. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igaz:D
2014. ápr. 23. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, nem sértődöm meg ha lepontoznak:

szóval azzal hogy barát kategóriába tett, csak még jobban akarni fogod igaz? Naháthogyne, ami zűrzavaros az vonzó. Kilépni nem egyszerű, sőt én azt mondom hogy felejtsd el a francba. A legjobb, ha a kiszemeltnek az elején elmondod, hogy legyünk csak barátok. Ez erősíti a feléd tanúsított vonzalmát ha volt az első pillanattól fogva, lassan akarni fog magának. Hagyd hogy ez az akarás kicsit erősödjön, és amikor már nem bír vele, mondd el neki hogy igenis tetszik neked az elejétől fogva, és te is érzel valamit iránta, csupán látnod kellett, hogy tényleg akar-e. Utána meg szexeljetek egy nagyot, ne verd át mint engem egy lány ezzel a trükkel. :D 18/F

2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!