Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm szingli, folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szingli, folyton a pasik ellen beszél, azt akarja, hogy nekem se legyen senkim?

Figyelt kérdés
Rendszeresen ismerkedek, most is randizok egy ideje, tegnap lett volna egy randi (a sokadik azzal a sráccal, eddig ha megígért találkozót,be is tartotta), de eltűnt tegnap dél óta. Ma korán reggel idegesen hívott fel, hogy teljesen tönkre ment a telefonja. És nagyon sajnálja, próbált elérni, de nem tudott. Későn is ért haza. Mikor elmeséltem a barátnőmnek, azt mondta, kamuzik a srác, be ne vegyem. Ne találkozzak vele többet, stb... Barátnőm férfigyűlölő, nem jár el randikra, és ha valamelyik barátnőjének van valakije, teljesen kiakad, mint most pl nálam. Nem értem mi baja van neki. Miért szít a pasik ellen?
2014. ápr. 22. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Ha nekem nem lehet, nekik se legyen." mentalitás állhat a háttérben.
2014. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nőket úgy neveli az édesanyukájuk, hogy a férfiak galád perverz lények, akiknek sohasem jár semmi máson az agyuk, csak a szexen... :-)


(pár ilyen anyukát azért annó eltiltottam volna a f*aszimádattól :-), hiszen semmi sem kötelező!)

2014. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvakultnak tűnik. Ideje lenne leoltanod, de nagyon. Ugyanis ez a folyamatos uszitás "lassan csepegtetett méreg" ami tökéletesen alkalmas arra, hogy egyébként remekül működő kapcsolatokat idővel megmérgezzen, embereket boldogtalanná tegyen. A barátnőd önző, ostoba, elvakult, megkockáztatom kifejezetten gonosz. Akár vélt akár valós sérelem áll a háttérben ilyet

tisztességes ember NEM tesz! Szóval nagyon beolvasnék neki, és ha nem változik megszakitanám vele a kapcsolatot, mert idő kérdése mikor okoz komoly gebaszt az ilyen.

2014. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9:56-nak van igaza, zöld pacsit kapott!!!

A női mentalitást egymásnak adják át, miszerint a férfiak undorító perverz szemétládák, a sex a Sátán műve és így tovább és így tovább. Kivéve ha a férfinak sok pénze van ugye...

2014. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megértem... az én haverjaim is ahogy találtak vkit már le se sz...rtak :S
2014. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha van valakim, vagy ha ismerkedek, ugyanúgy tartom a kapcsolatot a többiekkel. vele is. múltkor találkozni akart, de addigra már megbeszéltem egy randit, így közöltem a barátnőmmel, ne haragudjon, de majd másnap, különben így sose ismerem meg az illetőt. erre ő kiborult, és olyanokat írt, melyekkel akkor durván megsértett, mégis megbocsájtottam neki. de ez sem elég neki. nehogy már minden nap csak vele legyek, van nekem is életem.
2014. ápr. 22. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a helyes hozzáállás, h tartanád vele a kapcsolatot. akkor vedd úgy h nem mondtam semmit. de nekem az előbbi volt a tapasztalatom:(
2014. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!