Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszólításból volt már komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólításból volt már komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Hogyha megláttok valakit az utcán hogy húú de jól néz ki, és megismerkedtek akkor utána alakulnak ki komoly érzések? Soha nem próbáltam még.

2014. ápr. 22. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi már több, mint 10 éve vagyunk együtt. :)
2014. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

...mert ezt normális emberek nem is próbálgatják...


...ezt érezni kell...


Ha csak úgy odamegyek valakihez, mert ki akarom próbálni, az nem ugyanaz, mintha úgy közelíteném meg, hogy: "ez a nő kell nekem" :-)

2014. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piriiiiii ***** válasza:

"...mert ezt normális emberek nem is próbálgatják... "

De emberek vagyunk legelsősorban. Emberek, akik társas lények, és emberek, akik éreznek. Eszerint, mivel az érzelmek sem válogatnak, szerintem teljesen mindegy, hogy mikor és kihez megyek oda (hacsak nem hozom kellemetlen helyzetbe őt magát - tehát nem a vécén nyitok rá...), van szám és értelmem, tetszik a másik ember, odamegyek, és beszélgetni kezdek vele.

A kérdésre válaszolva, nekem még nem volt, illetve volt, csak az bonyolultabb ennél, meg nem is mondanám teljesen "leszólítás utáni" kapcsolatnak. De én simán el tudnám képzelni komoly kapcsolat előzményeként is.

2014. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!