Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdés komoly! Férfi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés komoly! Férfi vagyok és társkeresőzök.7200 db levélváltás (2 db képcsere) és sok hónap beszélgetés után facebook (antiszoc vagyok kissé,2 db magányos képem van) csere és a nő már soha többet nem válaszol? Hogyan vessek véget az életemnek?

Figyelt kérdés
Utána lett volna a találka, már a mind a két fél nagyon akarta, csak 420 km távolság miatt nehéz lett volna korábban.
2014. ápr. 5. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mi csinálsz ember?


Tegnap fél órát beszéltem egy ismeretlen lánnyal és megbeszéltünk egy randit. Milyen 720,000 levél????!

2014. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

7200? Az komoly...


Egyszerűbb lenne ha abban a városban keresnél nőt, ahol laksz.

2014. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Messze lakik, tök jól elvoltunk. Most 29 évesen kivagyok, hogy maradok egyedül. Feladom. Kimegyek szerintem és pisztollyal és végzek magammal. Már nem kell több szenvedés.
2014. ápr. 5. 23:02
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

7200 levél??? Öregem... nem semmi.

De azért ne nyírd má' ki magad mert nem válaszol a csaj. Lehet épp szárad a körme és nem tud írni.


24L

2014. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szarul csinálod. Én már megannyi nőt megdugtam, mert adtam a határozott paraszt macsót. A kinézet nem számít, hidd el!
2014. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Városban? Faluban lakom, 900 an laknak itt, még a másik wc-zési szokásit is ismeri itt mindenki. Legközelebbi város 72 km.
2014. ápr. 5. 23:03
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy Magyarországon a legközelebbi város ilyen messze van. Ez mese-habbal. Földrajzot is tanultam az egyetemen és ilyenről nem hallottam még itthon. Tuti csak nem ismered a városokat, ajánlom a GOogle Maps szolgáltatást és hidd el, fogsz találni 20-30 km-re várost.
2014. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7200 levélváltás, nem telt be az e-mail fiókod? Minek kezdesz olyannal aki ilyen messze lakik?
2014. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez így nem állapot! Ahogy tudsz költözz egy városba és ismerkedj! Ne dobd el magadtól az életet... egyszer élünk, ne vedd el magadtól a lehetőséget. Megtalálod Te is a hozzád való nőt, hidd csak el.

22N

2014. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ide köt a munkám, van diplomám, de nem olyan, amivel nagyon érvényesülni lehet. Örülök, hogy itt a faluban kaptam rendes, nem is annyira rosszul fizető állást. Máshol lehet 2-3 évig is munkanélküli vagy minimálbéres lennék. Annyit nem ér meg egy nő sem, hogy ne legyen munkám és éhen haljak. Igaz, még párom sosem volt, nem tudom mit ér meg és mit nem, mert nem tudom milyen érzés valakinek a párjának lenni.
2014. ápr. 5. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!