Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi a fene? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi a fene? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőmmel anno azért szakítottam, mert nem voltam belé szerelmes (ilyen vagyok, nem akartam sem az ő, sem az én időmet húzni) Most - évek után - újra találkozgatunk, és elkezdtem érezni iránta valamit. Ő viszont mindig is elég távolságtartó volt érzelmileg.

Mindenesetre most nem tudom, hányadán állunk. Kb. 2 hete szenvedélyes csók, azóta az elmúlt 2 találkozáskor szóba sem kerültek ezek a dolgok, az utcán nem fogjuk egymás kezét és csak szájrapuszival köszönünk egymásnak, hétköznap nem nagyon ér rá, telefonálni, chatelni nem szoktunk.

Lehet, hogy arra vár, hogy kicsit “erőszakosabb” legyek és megcsókoljam, rávessem magam, többet keressem?

Szerintetek rákérdezzek, hogy most mi van?


2014. ápr. 22. 16:26
 1/6 anonim válasza:
.
2014. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kérdezz rá, de finoman! nehogy bántásnak vegye
2014. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De hogyan kérdezzek rá?
2014. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hátha másnak van valami ötlete, de én nem tudom sajnos.
2014. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hiába próbálok közeledni felé, egyszerűen nem enged magához. Pl. nem ér rá.... rákérdezek, hogy miért, ezt meg ezt csinálja, ide megy, oda megy, majd az egyik barátjával (fiú) találkozik. hát kösz. mivel nem járunk, nem kérhetem számon. Egyszerűen nem érzi szerintem a "súlyát", hogy engem ez zavar. miért a (fiú) barátjával találkozik, mikor _szerintem_ épp alakul(gat) köztünk valami? Ilyenkor nem az lenne a normális, hogy minél több időt próbálunk egymással tölteni? Sajnos nem látom rajta azt a hajlandóságot/elköteleződést/stb. amit ilyenkor szeretnék látni egy lányban....

Virágot viszek neki, sms-t írok, rákérdezek, találkozunk-e... én úgy érzem, hogy (nem nyálasan, meg hősszerelmesen...), de mindent megteszek.


Csak a "határt" nem tudom, meddig legyek türelmes, vagy mikor szóljak, hogy "állj, ez nekem így nem jó"?

2014. ápr. 25. 19:51
 6/6 anonim válasza:
szerintem varj meg vagy egy honapot es utana mond neki
2014. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!