Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék leszbikus illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék leszbikus illetve biszex lányokkal ismerkedni? Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már az oldalon, de azok mind régiek és kíváncsi vagyok, hogy itt vannak-e még lányok akik hasonló helyzetben vannak.19/L

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakból már elegem van sőt azokból is akik csak kipróbálnák, hogy milyen lánnyal...bulikban sok a számomra túl fiús lány és az olyanok akik csak egyéjszakás kalandra vágynak...

2014. ápr. 21. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szia nekem írhatsz 17/L leszbi:)
2014. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia. Hogyha gondolod beszélgethetünk. :) 19/L
2014. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozzatok vele egy igazi ri**nc!!! :@@@
2014. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mozdulj ki gyakran, ismerkedj, járj el ide-oda. Meglepő, de talán akit keresel, éppen akkor fog jönni, amikor a legkevésbé számítasz rá.

23 L

2014. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, persze alap hogy kimozdulok otthonról :)
2014. ápr. 26. 04:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hol ismerkedjek, írhatsz nekem. :) 20/L
2014. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

menj le a konditerembe! azok a lányok akik kitartóan, mindig lenn vannak, azok tapasztalataim szerint 10ből 9-nek vannak leszbikus hajlamai. tudom, mert én is oda járok. ;)

itt most nem azokra gondolok akik heti 2x-3x lemennek bohóckodni, hanem akik minden nap keményen mozgatják magukat. Love, xoxo

2014. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hali,en 15eves noies biszexualis lany vagyok,ha valakinek bejovok igy akkor irj :)
2014. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!