Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak egyedül lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak egyedül lévő lányokat érdemes megszólítani?

Figyelt kérdés
Csak mert ritkán vannak teljesen egyedül... :)
2014. ápr. 22. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
teljesen felesleges. egy nőre jut 5-6 kan udvarló, kizárt hogy egy átlagos nőnek ne legyen pasija még ha egyedül is mozog.
2014. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noydra ***** válasza:
Úgy a legegyszerűbb...nem? :)
2014. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
érdemesnek érdemes, próba cseresznye :D , nagy számok törvénye alapján 100lányt megkérdezel egy bárban hogy lefeküdne e veled, akkor 99 pofonvág de lesz 1 aki elmegy veled, ez tuti :D
2014. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as saját tapasztalat?Vannak olyan lányok,akik az összevert pasikra buknak?:O
2014. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye nem ezt mondja ki.
2014. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 ASOT ***** válasza:

Hát egyszerűbb, el kell szakítani a barátnőitől.

Mert ha nekik nem fogsz tetszeni de a lánynak tetszenél akkor sokaknál előfordul h lebeszélik róla a barátnőjüket...

2014. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Ez baromság, az első szerint nincs szingli csaj Magyarországon. Ezt gondold át kérlek, ne inkább, ne is gondolkodj! Szerintem érdemes, de ne ajtóstul ronts a házba, puhatold ki, hogy van -e barátja, van -e kedve ismerkedni....
2014. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

# 1


Átlag feletti nő vagyok, és igen, van párom. De volt, hogy évekig nem volt senkim, és vágytam párra, nyitott voltam, keresgéltem. Akkoriban egyszerűen "imádtam" ezt a hozzáállást, amit képviselsz. Címeres ökör, aki így áll hozzá...

2014. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Pár év egyedül? De rossz lehet neked.
2014. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%
upside te biztos nagyon okos vagy mindenben, meg bárkit le címeres ökrözhetsz, csak éppen azt felejted el, hogy olyan paradoxon van a kommentedben mint a Ferihegy. Ha imádtad ezt a hozzáállást de most meg címeres ökörnek tartasz ezért mást akkor mi a francról beszélsz? ha meg odamegyünk és elküld mindenki majd ennek hangot adunk, akkor meg azért leszünk szar alakok mert hangot adunk neki. lehetne benned több alázat de úgy látom nincs
2014. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!