Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rühellek már egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rühellek már egyedül lenni, szar magányosan, mit lenne érdemes tenni ez ellen? 22/F

Figyelt kérdés

1 éve nincs barátnőm, de sehogy nem tudtam összeszedni egy csajt se, igaz volt 2 rövid távú, meg keverések bulikba, de ennyi.

Az a fő probléma,hogy társasági ember is vagyok, meg nem is, szóval nem rajongok nagyon a zsúfolt helyekért, viszont ha kisebb társaságban vagyok akkor biztos,hogy nem mernék odamenni egy csajhoz sem

Ennek két oka van : 1. semmi önbizalmam nincs,de tényleg semmi :D

2. hogy hihetetlenül félénk vagyok

A nulla önbizalmat arra alapoznám,hogy hihetetlen negítv véleménnyel vagyok magamról, főként a leépítő kritikák miatt.

Interneten próbáltam ismerkedni az nem ment, meg nem is igazán jöt átt a dolog ... szóval meg vagyok lőve, minden nap várom,hogy majd lesz egy csaj, akivel véletlenül összefutok az utcán,csak az a baj,hogy szinte csak autóval járok, és utálok emberek között sétálni ( jogos kérdés lenne a látottak ill. olvasottak alapján azt mondani,hogy egy ilyen idi.ta mit vár egyáltalán ? .. kise mozdul otthonról,csak autóval jár,nincs önbizalma ... ezek jogos kérdések lennének ..)

ennek ellenére mindenki vicces embernek tart, de tényleg nincs olyan csaj akit nemtudok megnevettetni, nekem csak egy kérésem van már komolyan az élettől, egy normális barátnő ... ennyi . Hihetetlenül szürke így az életem ...

22/F


nem sírok .. mielött valaki írná, nem is vagyok egy lelkizős típus,viszont annál inkább elkeseredett ..


2011. aug. 18. 20:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Baráti körödben nincs valaki aki tetszik ,mert vele csak szimplán is összefuthatnál, vagy marad az internet( egy társkerősős dologból bármi lehet és az amúgyis majdhogy nem totál anonim)
2011. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Társkereső abszolút kizárva, épp azért mert oda képet kell felrakni,tehát felesleges,mert már az első szűrőn elbuknék ... szóval egy lehetőségem maradt,hogy majdaz utcán valami véletlen folytán alakul valami, amire az esély olyan kb 1 az 1000000-hez :D
2011. aug. 18. 20:33
 3/38 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld kicsit növelni az önbizalmadat. Igazából nem is úgy kell oda menni egy csajhoz, hogy az feltűnő legyen. Ha például pultnál ül, akkor kérhetsz olyan italt, mint ő, és máris van egy közös téma. Le tudod szólítani. Az más téma, ha barátok/barátnők a nyakán csüngenek, mert úgy gázos oda menni, főképp ha még el is utasít. Azt tudom javasolni, hogy teremts egy helyzetet, és próbálkozz... Ami késik nem múlik! :)

20/N

2011. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen, ez nem rossz ötlet, én őgy gondolom,hogy ott kéne elkezdenem,hogy az önbizalmamat növelem ezt pedig szerintem a legkönyebben úgy tudom ha kigyúrom magam .. :D ezt biztos leszólják páran,de nagyon sok haveromnak ez segített, és utána jöhet az,hogy talán lemerek szólítani csajokat ..
2011. aug. 18. 20:51
 5/38 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok :P kigyúrtam magam+boxolok, ezért most van egy kis önbizalmam, de attól még mindig nem találtam meg a lányt akit szeretnék :/ Igaz a gyúrást mindenképpen ajánlom, mivel levezeted az ebből kifolyó streszt, megjegyzem nem mindig sikerül. Sajnos én dettó ez a típus vagyok mint te, de rájöttem hogyha akarok valamit akkor csak magamra számíthatok, és nem várom csak hogy a számba szálljon a sültgalamb. Hajrá! (remélem hasznos tanáccsal szolgáltam)
2011. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Miért, milyen testalkatú vagy, Kérdező? :)

24L

2011. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Sportos, de vékony

180 cm , 70 kg

2011. aug. 18. 21:20
 8/38 anonim ***** válasza:

Én pont az olyan fiúkat szeretem:) Annyira szörnyű nem lehetsz:)

Több önbizalmat!!!

2011. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Jah, 21:11-es voltam:)
2011. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
De szerintem az vagyok , ha gondolod küldök egy képet privibe vélemény miatt .. :D
2011. aug. 18. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!