Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem volt még barátnőm és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátnőm és ez egyre csak elkeserít pedig már ideje lenne. Hogyan tovább? ( a többi lent) f/20

Figyelt kérdés
Több randin is túl vagyok már de soha nem jött össze egyik sem mert mindig az volt a baj ,hogy nem vagyok elég kezdeményező. Sajnos nincs túl sok tapasztalatom ezért sem mertem soha semmit tenni pedig esély mindig volt rá de féltem ,hogy elbénázom a dolgot és ott süllyedek el a lány előtt szégyenemben. Internetes társkereséssel is próbalkoztam és itt eljutok odáig, hogy jókat beszélgetünk. Mikor arra kerül a sor, hogy rákérdez esetleg a párkapcsolataimra és ezután elmondom hogy nem volt akkor megszakad a beszélgetés. Próbáljak hazudni? Vagy hogyan szerezzek tapasztalatot ha soha sem sikerül eljutni minimum a csókig mert nem tudom mikor kell és azt sem hogy hogyan kell?

2014. ápr. 23. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
ne hazudj és próbálj úgy viselkedni, ahogy szeretnéd, hogy veled viselkedjenek
2014. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Captain Obvious, hát persze hogy hazudnod kell.

Tényleg elhitted, hogy a nők őszinteséget várnak?

Poor one

2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnám, csak én már eljutottam a csókig, meg nem internetestársat keresek, de am csókolozni akarsz tanulni menj el egy szórakozóhelyre haverokkal, van ennyi részeg csaj h dunát lehetne velük rekeszteni :D azokon gyekorolhatsz, na sok sikert, egyszer csak megtaláljuk a hozzánk illőt ugyis :) 20/f
2014. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a normális csajok elvárják az őszinteséget....

én 25 vagyok de sosem volt barátnőm, mégsem szólnak le érte a csajok

persze neked is normálisnak kell lenned, és férfiasnak, nem puhánynak ;)

2014. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Szerintem a lányoknak az őszinte, kedves de határozott fiúk jönnek be (legalább is a normálisabbaknak, én szeretem ha egy fiú tudja mit akar és ezt a tudomásomra is adja szavakkal vagy tettekkel, de legyen kedves és illemtudó! Szerintem eddig azért nem jött össze mert félénk vagy mert ha nem vagy határozott akkor a lány azt gondolja,hogy nem tudod mit akarsz és komolyan gondolod e és legyél őszinte, mert ez nem ciki csak egy kedves lány kell :) Ismerkedj sokat szerezz önbizalmat és fő a határozottság L/21
2014. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
en is hasonlo helyzetben voltam sokaig de engemet a nalam 1 evvel fiatalabb hugom segitett ki az egesz ugy kezdodott hogy talaltam nehany mesztelen fotot rola
2014. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Mindent mondhatsz, csak az igazat ne. Én ugyanígy jártam. Hogyha nem volt még nőd akkor defektesnek hisznek, holott ez lehet marhára nincs így, egyszerűen sulival, sporttal mindennel el voltál foglalva valószínű csak csajokkal nem. Nem kell világrengető hazugságot mondani, elég annyi, hogy fél vagy egy éve nem volt barátnőd és kész. Onnantól kezdve mindenki nyugodt, megy tovább az ismerkedés. A beégéstől meg ne félj, hogyha valami nem sikerül max mész tovább, előbb utóbb profi leszel. :)

Hajrá!

2014. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

2 verzió létezik!

1. A normális lányok mindig a normális őszinte cuki fiúkat keresik akik törődnek velülk stb

2.Hazudj! mint a vízfolyás a "tapló" "bukó" fiúknak áll a mai világ de komolyan! mindig sírnak normális lábyok hogy "jajj már megint átbaszták a fejem" de mindig az ilyen palit fogják ki csináld ezt te is és de azzal a külömbségel hogy te meg is tartod a lányt! :)

2014. júl. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanariko ***** válasza:

Nem szabad hazudni, ez tuti.

Nagyon "trükközni" sem, persze sablonos duma, hogy add magad és majd jó lesz minden. Sajnos nehezen tud beválni ez a dolog.

Nekem sem volt még komoly kapcsolatom (próbálkozás igen, de hát azt hagyjuk xD). A csók viszont szerintem tényleg ösztönből jön. :)


20/L

2015. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne siettesd szerintem, próbálkozz és legyél türelmes. Nekem sem volt 20 éves koromig, amikor már nagyon akartam, lett egy barátom, mert már "muszáj" volt és elég rossz vége lett két hónap múlva :(

20/L

2015. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!