Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? (túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (túl rövid)

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki 3 évvel idősebb nálam. Lassan két éve jóban vagyunk, és én ez idő alatt totál belészerettem. Volt pasija szóval nem szóltam róla,de már nincsenek együtt szóval nemrég elmondtam neki. Akkor megcsókolt és azt mondta hogy átt kell gondolnia, mert nem biztos abban mit érez. Akkor azt hittem hogy ez egy tipikus lekoptató duma, csak nem akar megbántani. Időközben kiderült hogy volt még egy barátja mármint a régi után (szakításuk után csak fél év után mondtam meg) akivel nemrég szétmentek. Pár napja bevallotta hogy ő is szeret, de csak telefonon mivel külföldön volt. Hétfőn találkozunk. Mit csináljak?

P.S.: lehet röhögni, nincs túl nagy tapasztalatom a kapcsolatok terén 18/F


2014. márc. 29. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Dugd meg...
2014. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!