Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek még 20-on évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek még 20-on évesen is a nőktől? Korábban azt hittem, majd változik a helyzet, de nem. Senkit sem merek megszólítani, nem megy, az adott szituációban mindig visszakozok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Same here...:/ Csak én 17 vagyok.
2014. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kegyetlen jól eldumálok bármelyikkel, mégse futnak utánam. :D
2014. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, a nők olyanok, mint a Wi-Fi: mindig a legerősebb hálózatra csatlakoznak.


Hidd el Magadról, hogy Te vagy a legjobb, ha sugárzod, hogy teljesen tisztában vagy Magaddal, akkor mindegy, hogy nem vagy marlonbrandó, sem einstein...


Minden ember ugyanolyan értékes, és ugyanannyit ér. :)

Ha ezt elhiszed, a kisugárzásod meglesz, biztos vagyok benne.


Tudod, ha maradsz a csendes, visszahúzódó, aranyos, mindig önmagát adó, maradsz a barátzónában, az összes ún. "shit-teszten" elhasalsz.


Fel a fejjel és a farokkal!

2014. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Gyűlölöm, de a 3-asnál a pont.


A nők keresnek pénzest, magasat, kigyúrtat, de igaz embert egyik sem...

2014. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!