Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami tanacs esetleg? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanacs esetleg? Vagy voltatok mar hasonlo helyzetbe, ha igen mit csinaltatok?

Figyelt kérdés

csaladban van egy barat, akinek van 3 gyereke. 2 fiu 1 lany. a lenyeg az hogy, mikor eloszor talalkoztam a lannyal, a baratnojevel egymas kozott lehordtak mindennek "hogy nezz ki, nez mar ra" beszolasok hangzottak el, ok ezt nem tudjak h en hallotam azota se. (akkor 4 napos kocsival valo utazason voltam tul, kikoltoztunk angliaba) most hogy eltelt 4 5 honap, kipofoztam magam rendesen ahogy szoktam. mostanaba az egyik lany mindig szemezget velem, en ugy veszem eszre. ezt abbol gondolom hogy akkor kerulte a tarsasagom, mostanaba meg keresi, mindig a kozelembe le ul, de mindig elem. amikor beszelek mindig engem nez amit eddig nem szokott sose. multkor ott voltunk naluk, es kezdemenyezte a beszelgetest, folyamatosan engem nezett, hiaba ultem tobb ember kozt, sokszor ossze "akkadt" a szemunk, es mindig mosolyog ram.



szerintetek amien volt a helyzet az elejen, es amienre alakult mostanra, van esely meghoditani a lanyt?????


tanacsokat, hasonlo helyzetek erdekelnek. >.<


2014. ápr. 24. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már ő sem tudja mit akar.
2014. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D Ez jó hír! Nyertél. A csajnak tetszel az fix, vedd már észre! Mosolyog, keresi a tekinteted. Nagyon kikupálódhattál. Meg egyébként is: A gyerekek körében szokott olyan lenni hogy "utálják" a másikat, miközben szerelmesek belé. Emlékszel a "HÉ Arnold-ból" Helgára? Na, ez pont olyan volt szerintem. De lehet tényleg nem jöttél be neki, és most igen. És ez a lényeg.


Szeretnéd?

Igen?


Akkor próbáld úgy simítani a dolgokat hogy valahogy ketten legyetek és beszélgessetek egy kicsit. Ha ügyes vagy még a végén több is lehet belőle, HA tényleg akarod.


Mert a csaj már szeretné...

2014. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen nő, aki a barátnője társasága miatt lehord téged, más esetben meg rád van kattanva, megérdemelné, hogy jól meghúzd aztán kidobd a rákba.

Az ilyeneket nem lehet megbecsülni. Ki tudja, lehet, hogy a mai napig azt hiszi a barátnője, hogy még mindig közösen utálnak téged, mert "hogy nézel már ki".

2014. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat ez az "utal" dolog nem nagyon igaz, mert nincs nekik bajuk velem, csak lenyegebe teljesen erdektelen vagyok a szamukra, a baratnojevel mar ossze vesszett parszor, es akkor mindig megvaltozik az egesz éne


peldaul, ha a baratnojevel egyutt van akkor egy hisztis shoppingos lotyo, ha nincs vele akkor egy visszahuzodo kedves lanynak tunik.

2014. ápr. 24. 11:33
 5/5 A kérdező kommentje:
jah igen, hat ez a "gyerekeknel szokott lenni" dolog nem tudom h egy majdnem 19 eves lanynal is igy van.... nem tudom :D
2014. ápr. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!